CRM

Nová verze PASW Collaboration & Deployment Services 4

Společnost SPSS Inc., přední světový poskytovatel řešení a softwaru Predictive Analytics, oznámila vydání nové verze PASW Collaboration and Deployment Services 4 (dříve Predictive Enterprise Services).

Software PASW Collaboration and Deployment Services poskytuje základnu pro správu a aplikaci analytických výsledků. Je navržen tak, aby organizacím zajistil rozvoj spolupráce v analytických týmech a jejich návaznosti při realizaci projektů a efektivní předávání analytických výsledků do každodenních operací organizace. Software zajišťuje automatizaci analytických procesů pro dosažení větší konzistence a kontroly a také implementaci výsledků do existujících podnikových systémů. Jeho cílem je podpořit rozhodování na základě dat v nejrůznějších provozních oblastech. Zároveň má podpořit i celkovou efektivitu analytických činností celé organizace a rozhodování od nich odvozených. Je to nástroj jehož cílem je šetřit náklady komplexních analytických a vyhodnocovacích aktivit.

Nové funkce zahrnují rozšíření možností v oblasti publikování analytických výsledků. Funkce Real-Time Scoring také pomáhá integrovat analytické skóry do stávajících aplikací, které pak mohou vygenerovat doporučení automaticky v návaznosti na konkrétní podnět od zákazníka.

Jiří Lakosil, risk manager v Českomoravské stavební spořitelně, říká: „ČMSS využívá celou škálu analýz úvěrových rizik zahrnující behaviorální skórování zákazníků, hodnocení rizikovosti a cross selling s dataminingovým nástrojem PASW Modeler a PASW Collaboration & Deployment Services. Funkcionalita Real-Time Scoring nám umožňuje lépe integrovat skóry úvěrových rizik a tak zrychlovat a zpřesňovat schvalovací proces. Zároveň šetříme čas, peníze a zvyšujeme spokojenost našich zákazníků. Bez PASW Collaboration & Deployment Services bychom nebyli schopni tak jednoduše sestavit kvalitní systém analýz uvěrových rizik.”

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!