ICT

Minigorilla dodá netbooku až 5 hodin života

Sunnysoft, specialista na oblast mobilních řešení, kapesních počítačů, smartphonů a GPS navigací, uvádí na český trh novinku mezi záložními nabíječkami – Minigorillu. Sestřička známější PowerGorilly od Powertravelleru dodá pozoruhodné množství energie mininotebookům, netbookům a mnoha dalším digitálním zařízením.

Minigorilla byla vyvinuta speciálně pro poslední modely netbooků, ale také dokáže dobíjet elektronické knihy, videokamery, mobilní telefony, GPS navigace, kamery a mnoho dalších zařízení. Rozsah napětí pro dobíjení je velmi široký – 8,4V; 9,5V; 10­, 5V; 12V&19V ad. Netbooku tak dokáže dodat energii až na 5 hodin života a mobilní telefon dobije až 9 krát, a to díky kapacitě 9000 mAh.

„Minigorilla je očekávanou novinkou od Powertravelleru, kterou jsme avizovali již v květnu. Patří do řady Gorilla, tedy řady určené především pro notebooky a větší zařízení,“ říká k tomu Jiří Strouhal, ředitel divize Obchod ve společnosti Sunnysoft s.r.o. „Solární nabíječky a powerbanky od Powertravelleru v současnosti patří mezi náš nejprodávanější sortiment,“ dodává Jiří Strouhal.

Minigorilla je velice odolná a má laserově leptané gumové hrany. Je dodávána s univerzální AC/redukcí – můžete ji použít ve více než 150 zemích světa, s neoprenovým obalem a kompletní sadou redukcí, tzv. Monkeynuts a Gorillanuts, které umožňují konektivitu většině běžných elektronických zařízení.
Má také mnoho bezpečnostních prvků zahrnujících ochranu proti zkratu a přebití. Pokud je výstupní napětí (uložené v paměti z předchozího použití) vyšší než povolené napětí nově dobíjeného zařízení, Minigorilla se automaticky vypne. Minigorilla se automaticky vypne po dvou minutách nečinnosti, tedy pokud k ní není připojeno žádné zařízení, nebo v případě, že připojené zařízení je již plně dobito. Zařízení má velmi dlouhou výdrž – i v případě, že ho nepoužijete po dobu jednoho roku, kapacita baterie se sníží o méně než 10 %.

Minigorilla je vybavena LCD obrazovkou, která zobrazuje kapacitu baterie, výstupní napětí a úroveň nabití. Modré podsvícení se automaticky vypíná po 5 sekundách, zařízení tak šetří energii.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!