Reklama

MOL zahajuje kampaň „Evolucionáři“, propojí paliva s osobními příběhy

Společnost MOL Česká republika zahájila podzimní kampaň na podporu prodeje a povědomí veřejnosti o prémiových palivech. Koncept kampaně „Evolucionáři“ osloví veřejnost prostřednictvím široké škály komunikačních kanálů.

Hlavním tématem nové podzimní kampaně je „evoluce“, a to jak v oblasti paliv, tak v oblasti individuálního rozvoje. „V kampani chceme ukázat, že každá evoluce, jak technologická, tak osobní, potřebuje své palivo, svou motivaci. Osobní evoluce je o touze rozvíjet se a zlepšovat, posouvat se kupředu. To platí i pro naše podnikání. Neustále vyvíjíme kvalitnější paliva pro naše zákazníky a zlepšujeme naše servisní stanice. Chceme být skutečně každodenním partnerem, který poskytuje každý den o trochu lepší místo k občerstvení a k odpočinku na cestách,“ říká Martin Pavlíček, manažer korporátní komunikace MOL Česká republika.

Kampaň „Evolucionáři“ běží v rádiu na stanicích Kiss, Impuls a Hitrádio FM Plus, online kanálech MOL a titulech vydavatelství Czech News Center. Využívá i populárního formátu podcastů na platformě Youradio Talk, v nichž svou osobní evoluci představí řada osobností ze světa sportu nebo vědy. „Inspirativní lidské příběhy přináší nové spojení mezi DNA značky MOL a osobním rozvojem každého z nás. Naplňujeme tak ambici značky hledat přesahy mimo běžná komunikační témata daného segmentu,“ říká Aleš Hron, stratég z agentury WMC Grey, která stojí za kreativním návrhem konceptu a pomáhá ho adaptovat do jednotlivých kanálů.

V podcastu se v prvních pěti dílech představí Jindřich Trpišovský, trenér fotbalové Slávie, jetsurfista Matyáš Kulich, rally jezdec Jan Kopecký, fotbalista Tomáš Hübschman a moderátorka Zorka Hejdová.

Čtěte také