Reklama

Motivem podzimní kampaně Grant´s je skutečné přátelství

Od počátku září je k vidění nová kampaň skotské whisky značky Grant´s. Nese název „Díky kámo“ a leitmotivem celé kampaně je opravdové přátelství. Kampaň máte možnost vidět hlavně v online médiích, na facebooku nebo na stránkách www.dikykamo.cz formou interaktivní hry.

Nová kampaň skotské značky Grant´s zdůrazňuje především skutečná přátelství a důležitou roli kamarádů při sdílení všech zásadních životních úspěchů a radostí. Už od samého počátku spuštění videohry se každý stává její součástí. Hráči si tedy určují, jak se hlavní hrdina zachová v každém z klíčových momentů příběhu. Sami tak aktivně vstupují do děje a stávají se virtuálními režiséry. Každý jedinec má tedy možnost na vlastní kůži si vyzkoušet, zda-li se mu podaří obstát v Grant´s testu přátelství.

grants_hra

Ti, kteří testem úspěšně projdou a ukáží, že jsou skutečně opravdovými přáteli, vyhrávají každý den vstupenky na velkou závěrečnou „Párty přátel“, která se bude konat 9.října 2015 v pražském klubu Hany Bany. A výherci se mohou těšit na opravdu bohatý program, skvělou hudbu v čele s Matějem Ruppertem a Terezou Černochovou a samozřejmě zajímavé drinky whisky Grant´s.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!