Branding

Na čerpacích stanicích OMV je nyní v nabídce kvalitní italská káva Viva

Na čerpacích stanicích OMV s nabídkou občerstvení VIVA si řidiči nyní mohou kromě perfektního servisu vychutnat také tu nejjemnější italskou praženou kávu.

„Dnešní spotřebitel je náročný, dokáže rozeznat kvalitní kávu a současně ocenit nezaměnitelnou atmosféru, která je s tímto nápojem spojena. Každodenně obsloužíme 1,3 milionu zákazníků na cca 1 400 čerpacích stanicích OMV v celkem 9 zemích. Každý rok se u nás vypije 30 milionů šálků kávy. Proto již několik let investujeme do kvality kávy VIVA, abychom našim zákazníkům vždy poskytli tu nejlepší kávu a zároveň ideální atmosféru k její konzumaci,“ vysvětluje Klaus Jürgen Schneider, senior vice prezident pro retail v OMV.

Nápoj vám na všech 108 tuzemských čerpacích stanicích OMV VIVA připraví tým VIVA CAFE. „Baristé VIVA CAFE chápou, jak důležitou roli hraje správné nastavení kávovaru, teploty a způsob přípravy mléčné pěny. Všichni jsou náležitě proškoleni tak, aby každý den podávali naši kávu zákazníkům jen v té nejvyšší kvalitě,“ zdůrazňuje marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová.

VIVAMA

Uvedení VIVA CAFE je na českém trhu podpořeno novou rebrandingovou kampaní, která jednotným stylem s výrazným designem interiéru představuje svět VIVA CAFE, a to především s důrazem na samotnou značku VIVA spojenou s představou moderního světa kávy. Představení VIVA CAFE je jasným krokem v dalším rozvoji vedoucí úlohy značky OMV VIVA na trhu čerpacích stanic – v souladu s požadavky náročných milovníků kávy, kteří každý den navštěvují čerpací stanice OMV a dopřávají si šálek kávy.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!