On-line

Na koncert Lucie pouze přes web Staropramen.cz

Česká hudební legenda, kapela Lucie, prožívá nevídaný comeback v podobně návratu na koncertní pódia po dlouhých deseti letech. Díky pivovaru Staropramen a rádiu Frekvence 1 Lucie zavítá 15. května do Retro Music Hall v Praze a odehraje exkluzivní set největších hitů v klubovém prostředí.

Výjimečnou komorní atmosféru koncertu si vychutná pouhých 800 šťastlivců, kteří se zaregistrují na webu www.staropramen.cz a získají tak unikátní kód potřebný ke koupi vstupenky. Registrace byla zahájena ve středu 23.4. a všechny vstupenky byly zarezervovány během několika hodin. Ve středu 30.4. však bude uvolněna druhá vlna nevyzvednutých vstupenek. Máte tedy ještě šanci se exkluzivního koncertu zúčastnit. Pivovar Staropramen je generálním partnerem ojedinělého vystoupení Lucie v klubu apotvrzuje tak, že hudba je pro něj i letos zažitkovým tématem číslo jedna.

Lucie Staropramen

Běžně se do vinohradského klubu Retro Music Hall vejde až 1 200 diváků. Kapacita na koncert Lucie však bude z důvodů maximálního pohodlí náštěvníků omezena na 800 příchozích. „Vstupenky za příznivou cenu 890 Kč byly rozebrány v neuvěřitelně rychlém čase po zahájení registrace. Fanoušci kapely Lucie však ještě mají šanci lístek získat. Ve středu 30.4. uvolníme do distribuce nevyzvednuté vstupenky. Sledujte náš web. dodává Michal Šlecha, Brand Manager Staropramen & Digital Media Pivovary Staropramen s.r.o., a dodává: „Aby si každý návštěvník mohl tento exkluzivní hudební zážitek vychutnat, ke vstupence dostane zdarma pivo Staropramen a speciální VIP památeční kartu jako upomínku na tuto událost.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!