On-line

Nově spuštěné webové stránky Quick-Step jsou přehlednější a vstřícnější k zákazníkům

Značka dřevěných, laminátových a luxusních vinylových podlah Quick-Step spouští zcela nové webové stránky. Tato webová prezentace získala svěží vzhled, jednodušší strukturu a intuitivní navigaci.

„Quick-Step je značka špičkových vysoce kvalitních podlahových krytin, ale i prvotřídních zákaznických služeb ve všech fázích nákupu,“ říká manažer e-marketingu Quick-Step Tim Hennin. „Výběr nové podlahy není něco, co uděláte přes noc. Je třeba se zamyslet nad funkčností – tzn. jaký typ podlahoviny s jakými vlastnostmi, jako je odolnost proti otěru a vodě – a estetickými aspekty, jako je design, barva, povrchová úprava atd. Nové webové stránky mají za cíl usnadnit a urychlit správný výběr, čímž se naše zákaznické služby dostávají na novou úroveň.“

Nová podlaha výrazně ovlivní vzhled interiéru. Vzhledem k obrovské nabídce nejrůznějších materiálů, barev a provedení není snadné si vybrat tu správnou krytinu. Nástroj FloorExplorer, který je součástí nových webových stránek Quick-Step, tuto volbu značně ulehčuje.

Aplikaci FloorExplorer doplňuje RoomViewer, což je praktický nástroj umožňující návštěvníkům nahrát snímek místnosti a vyzkoušet si, jak bude nová podlaha působit v reálném interiéru.

Nové webové stránky značky Quick-Step se také chtějí stát místem, kde si budou zájemci a odborníci vyměňovat nápady, tipy a triky týkající se podlah. Například integrovaný informační kanál #LoveMyQuickStep umožňuje diskutovat o podlahách Quick-Step v sociálních médiích a tyto diskuse následně zobrazuje na stránkách. Jiná část webu nazvaná Quick-Step Stories (Quick-Step v příbězích) přináší návštěvníkům webu blog, v němž je shrnut veškerý obsah s inspirativními motivy nebo se zde uživatelé dělí o své zkušenosti.

quick_step_big

Pomocí zjednodušené vstupní navigace a struktury přenese nový web značky Quick-Step návštěvníky na specializované dílčí portály věnované jednotlivým kategoriím výrobků, tj. dřevěným, laminátovým a luxusním vinylovým podlahám. Propracované prezentace jednotlivých výrobků seznamují zájemce s vlastnostmi a charakteristikami každé podlahové krytiny a doplňků. Nově doplněná funkce nabídne pro zvolenou krytinu nejvhodnější podlahovou lištu a urychlí tak správné rozhodnutí.

Zvláštní pozornost byla věnována stránce sloužící k vyhledávání prodejců. Nejen že jsou všichni prodejci výrobků Quick-Step přehledně zobrazeni na interaktivní mapě, ale každý z nich má svou vlastní stránku s doplňujícími informacemi a „živým“ odkazem, jehož prostřednictvím jej lze přímo oslovit.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!