Marketing

Nový koncept poboček mBank startuje v Českých Budějovicích

mBank přichází se zcela novým konceptem modernizovaných poboček založených na digitálních technologiích. První pobočka tohoto druhu byla představena v Českých Budějovicích.

Tyto inovativní prodejní místa pod názvem „light branch“ jsou doslova nabité moderními digitálními technologiemi, které mají klientovi usnadnit orientaci v produktech banky. Pobočka je vybavena tablety, LED obrazovkami, a oddělenou poradenskou částí. Klienti budou mít díky bezpečnému terminálu s připojením na internet možnost provádět veškeré transakce ve svém internetovém bankovnictví bez potřeby vlastního zařízení. Nová kamenná pobočka poskytne klientům příležitost jednoduchého, rychlého a dostupného řešení jejich požadavků. Zároveň však nabízí možnost fyzického poradenství v případě zájmu o složitější produkty typu mHypotéky či mPůjčky, kde klienti rádi vyhledávají spíše osobní konzultaci.

mbank_novykoncept

„Náš pilotní projekt zcela nového druhu poboček mBank jsme se rozhodli spustit v Českých Budějovicích,“ uvedl Pawel Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku. Pobočka je umístěna v nákupním centru Géčko na severu města. „Koncept moderních obchodních míst v obchodních centrech se nám plně osvědčil, proto ho chceme i nadále rozvíjet. Druhé prodejní místo nového typu za týden otevřeme v Hradci Králové a další budou následovat,“ dodal Kucharski.

Čtěte také