Služby

mBank rozdává chytré telefony při refinancování a konsolidaci půjček

Zbavit se zbytečně drahé půjčky a namísto toho mít levnější úvěr a navíc získat nový mobilní telefon jako bonus, právě s takovou nabídkou přichází internetová mBank. Každý, kdo se v průběhu května rozhodne pro převedení nevýhodné půjčky do mBank, získá jako dárek chytrý telefon Samsung J320 Galaxy J3 Duos.

mBank k nízkým úrokovým sazbám na refinancování půjček přidává mobilní telefon Samsung Galaxy J3. Stačí, když si klient převede nevýhodný úvěr nebo sloučí více úvěrových produktů ve výši 120 tisíc korun a výše do mBank prostřednictvím mPůjčky Plus, a do pole v žádosti uvede „TELEFON“. Ten si klient po načerpání půjčky může vyzvednout na své preferované pobočce, případně mu jej banka zašle kurýrem.

Žádost o sjednání půjčky, která může být až do výše 600 000 Kč, stačí podat elektronicky bez potřeby osobního setkávání s bankéřem, přičemž velkou výhodou je, že není potřeba dokládat smlouvy ke starému úvěru a v případě stávajících klientů, kteří svůj účet u mBank aktivně používají, není potřeba ani dokládat výši přijmu. Stejně jako většina ostatních produktů, i mPůjčka Plus je oproštěná od všech zbytečných poplatků. Zároveň mBank garantuje, že mPůjčka Plus bude nejlevnější půjčkou, a to po celou dobu jejího splácení.

„Písmeno „m“ v názvu mBank znamená“ mobilní“. Proto se snažíme i naše klienty motivovat k tomu, aby nejen neplatili drahé půjčky, ale aby také používali sofistikovanou mobilní aplikaci pro správu svých osobních financí“, říká Ondřej Karban, vedoucí týmu úvěrových produktů mBank pro Českou republiku a Slovensko. mPůjčka Plus má jasnou a garantovanou úrokovou sazbu 9,9% p.a. a RPSN 10,36. Banka si za ni neúčtuje žádné poplatky, a to ani v případě předčasného splacení. Pokud klient aktivně využívá svůj běžný účet mKonto, tak nepotřebuje dokladovat ani svůj příjem. Jednoduše může o půjčku požádat prostřednictvím svého internetového bankovnictví.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *