On-line

Pouze vlastní značky nabízí ve svém novém e-shopu Hamé

Potravinářská společnost Hamé spustila na www.hame-eshop.cz nový oficiální e-shop zaměřený na prodej vlastních produktů. S nabídkou více než 500 značkových výrobků spadajících pod koncern Hamé tak patří mezi největší potravinové e-shopy zaměřené pouze na vlastní produkci v České republice.

E-shop pro Hamé provozuje firma Ergotep, která zaměstnává převážně osoby se zdravotním postižením.

„Chceme zákazníkovi nabídnout širokou škálu trvanlivých potravin, které si může vybrat z pohodlí domova. Na novém e-shopu najde své oblíbené produkty, které třeba v jeho obchodě nejsou běžně k dostání. Navíc tento e-shop bude první místo, kde budeme nabízet naše produktové novinky,“ popsal generální ředitel Hamé Martin Štrupl.

Hamé by rádo svým zákazníkům nabídlo alternativu k běžnému nákupu trvanlivých potravin v supermarketech. „Spousta lidí začíná brát nákupy na internetu jako běžnou součást života a tento trend se nyní stále více dotýká i nákupu potravin online, které až do relativně nedávné doby nebyly typickým zbožím pořizovaným přes internet. Výrazně se mění nákupní chování Čechů a my chceme být u toho,“ vysvětlil Martin Štrupl.

Svým zákazníkům chce Hamé vyjít vstříc díky nízkým cenám za přepravu. „Z průzkumů spokojenosti s nákupem na internetu vychází, že jednu z největších překážek tvoří cena přepravy. Tu máme opravdu za výhodné ceny, které si dovolí držet jen největší internetové obchodní portály v Česku,“ podotkl Martin Štrupl. Pokud si zákazník například pořídí zboží za více než 999 korun, získá automaticky dopravu zdarma.

Nová sekce pro spotřebitele se speciální výživou
Hamé na novém e-shopu vychází vstříc spotřebitelům, kteří se orientují na výrobky s nízkým obsahem cukru nebo bez lepku. Ti si snadno můžou vybrat zboží s požadavky na moderní trendy výživy buď v samostatných sekcích dia a bezlepku, nebo v rámci všech značek společnosti, kam kromě Hamé spadají i Otma, Znojmia, Hamánek nebo Vasco da Gama. Kromě kompotů, džemů a kečupů bez řepného cukru to je také široké portfolio paštik, masových výrobků, omáček, hotových jídel či kojeneckých příkrmů, které neobsahují lepek.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *