Reklama

Prázdniny v jednom kole s Albertem

Prázdniny jsou již za dveřmi a Albert při této příležitosti přichází s novou kampaní. Již ve středu 25. června se zákazníci budou moci pustit do velkého letního dobrodružství s názvem „Prázdniny v jednom kole“. Děti se dozvědí spoustu zajímavostí o rostlinách a zvířatech, naučí se nové hry a vyzkouší si výrobu řady zajímavých věcí. Nouze nebude ani o tipy na rodinné výlety. Do projektu se totiž zapojily české zoologické zahrady a Národní památkový ústav se svými 33 neobjevenými památkami.

Inspirace na celé prázdniny

Již od 18. června je v prodejnách Albert k dostání kniha „Prázdniny v jednom kole“, která přináší 136 stran plných zajímavostí a tipů na aktivity doma, v přírodě či na cestách, doplněných veselými ilustracemi. Prázdninové dny strávené na táboře, v lese, u rybníka, u moře, na horách a na mnoha dalších místech se tak hravě stanou chvílemi plnými zábavy.

Od 25. června až do 5. srpna navíc každý získá za své nákupy samolepky rozličných barev, vůní a s různými zajímavými efekty, jako jsou třpyt, lesk a svícení ve tmě, které si bude moci do této knihy nalepit a které ji skvěle doplní. Za každých utracených 200 Kč bude možné získat balíček se 4 samolepkami, přičemž kompletní sada jich obsahuje 120.

„Díky spolupráci s odborníky se nám podařilo vytvořit knihu, která určitě zaujme nejen děti, ale také dospělé. Každá kapitola obsahuje jak edukativní část, tak i inspirativní nápady na výrobky a hry, které si děti samy mohou vyzkoušet. V knize nechybí ani tipy na výlety s kamarády či rodinou, takže věříme, že se o prázdninách stane opravdu užitečným pomocníkem,“ říká Zlata Ulrichová, ředitelka marketingu obchodního řetězce Albert.

Prázdniny v jednom kole s Albertem


Za památkami nebo do zoo

Ve vybraných balíčcích se samolepkami naleznou zákazníci překvapení v podobě rodinné vstupenky do jedné ze 14 českých zoo nebo na některou z 33 neobjevených památek, které letos představil Národní památkový ústav s cílem poukázat na pestrou škálu hradů, zámků, klášterů a architektonických památek, jež zatím zůstávají ze strany návštěvníků nedoceněné. V balíčcích bude ukryto celkem 5000 vstupenek, které bude možné využít po celou dobu prázdnin, a to od 28. června do 30. srpna 2014.

„Dospělým i dětem bychom chtěli ukázat, že i méně známé české památky skrývají neobyčejné krásy, a tak stojí za návštěvu. Návštěvníci mají navíc možnost zúčastnit se zajímavých soutěží, zábavně-vzdělávacích programů a sběratelských edicí, které pro ně připravujeme,“ říká Mgr. Tomáš Brabec, manažer kvality z Referátu marketingu a propagace památkových objektů Národního památkového ústavu.

Kompletní seznam zoologických zahrad a památek, kde bude možné vstupenku uplatnit, je uveden v knize „Prázdniny v jednom kole“ a bude také zveřejněn na speciálně vytvořené mikrostránce www.albert.cz/prazdniny, kde návštěvníci naleznou podrobné informace ke kampani, kvízy a soutěže.

Dobrodružné prázdniny online i na prodejnách

Kampaň bude podpořena nejen na nově vytvořené mikrostránce www.prazdninyvjednomkole.cz, ale i na facebookovém profilu Albert Česká republika facebook.com/albertceskarepublika. Na „Prázdniny v jednom kole“ budou upozorňovat spoty v televizi a komunikace bude probíhat také přímo na prodejnách prostřednictvím bannerů a instore rádia. V letácích budou vyznačené partnerské produkty, za které bude možné získat balíčky se samolepkami, a informace o kampani se objeví i v magazínu Albert v kuchyni.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!