Reklama

Profi Credit nabízí půjčku s odměnou a bonusem za dobré splácení

Hned dvě akce připravila na začátek školního roku pro své klienty úvěrová společnost PROFI CREDIT. Každý, kdo si v průběhu září vezme půjčku nad 10 000 korun, získá po uhrazení první splátky tisícovku jako odměnu a navíc bonus až 25 000 korun za řádné splácení půjčky.

„Pro více než tři čtvrtiny českých domácností je podle našeho průzkumu začátek školního roku zátěží pro rodinný rozpočet. Celé září proto každý nový klient, který si od nás vezme půjčku nad 10 000 korun, získá tisícovku jako odměnu,“ říká marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc. Podmínkou je uhrazení první splátky.

Zkrátka nepřijdou ani stávající klienti. Ti, pokud zažádají o další úvěr, dostanou po uhrazení první splátky pro změnu poukaz od společnosti OMV na pohonné hmoty v hodnotě 500 korun.

proficredit_kampan

Vezměte si půjčku a získejte bonus až 25 000 korun
„Každý klient, který si vezme od 1. září úvěr se splatností delší než 24 měsíců, může za řádné splácení získat bonus až 25 tisíc, který mu po dobu čerpání úvěru nashromáždíme,“ vysvětluje Ondřej Lokvenc. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru. Například při půjčce 30 000 korun na dva roky, při splátce 1 986 korun měsíčně, získá klient zpět celkem 3 575 korun.

Klub dobrých klientů
Kromě těchto akcí rozjel PROFI CREDIT také Klub dobrých klientů (KDK). Tento loajalitní klub sdružuje věrné zákazníky a nabízí jim celou řadu výhod. Jeho členové mají levnější úvěry s nižší splátkou než by měl nový klient. Hlavní výhodou je rychlejší vyplacení úvěru s minimálním množstvím dokladů. „Členům Klubu dobrých klientů garantujeme také výhodnější podmínky při vyřizování dalších půjček, samozřejmostí bude věrnostní zákaznická telefonní linka s profesionálním operátorem pouze pro členy klubu a jako bonus od nás každý dostane personalizovaný dárek,“ popisuje výhody klubu ředitel marketingu PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc. Společnost plánuje ještě další exkluzivní akce pro klienty KDK.

Čtěte také