Reklama

Profi Credit zahajuje vánoční kampaň

Pro předvánoční období připravila úvěrová společnost PROFI CREDIT hned dvě akce. O vánoční poukázku v hodnotě 5 tisíc korun můžou každý týden až do Vánoc soutěžit všichni, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku. Zájemci o půjčku pak mají při řádném splácení možnost získat bonus až 25 tisíc korun.

Vánoční kampaň bude probíhat devět týdnů od 26. října do 23. prosince. „Až do Vánoc budeme každý týden soutěžit o poukázky na nákup zboží v hodnotě 5 000 korun do e-shopu Mall.cz. Voucher může vyhrát každý, kdo se zaregistruje na našich webových stránkách a správně zodpoví soutěžní otázku,“ říká ředitel marketingu PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc. Vánoční akce bude PROFI CREDIT propagovat pomocí letáků, bannerových reklam, formou tištěné inzerce i direct mailem.

proficredit_vanoce

Zkrátka o Vánocích nepřijdou ani ti, kteří si o půjčku zažádají. Každý klient, který si vezme u PROFI CREDITu půjčku se splatností delší než 24 měsíců, může totiž za řádné splácení získat bonus až 25 tisíc, který mu společnost po dobu čerpání úvěru nashromáždí. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru.

A protože věrnost se vyplácí, připravil PROFI CREDIT Klub dobrého klienta (KDK). Podmínkou pro vstup do klubu je dobrá platební morálka. Klienti KDK mají nárok na výhodnější nebankovní půjčky a nižší úroky, ušetří až 15 % z každé splátky. Druhá půjčka jim bude navíc vyplacena zrychleně a zjednodušeně. Klub dobrého klienta má také speciální telefonní linku pro významné zákazníky a každého člena KDK čeká atraktivní dárek.

Čtěte také