Finance

Půjčka Plus od Zuno banka je s pojištěním zdarma

Online banka Zuno nabízí nejvýhodnější půjčky na trhu s úrokem od 6,9 %. Půjčka Plus garantuje flexibilitu při splácení a předčasné splacení s pojištěním zdarma.

„Klient dopředu neví, v jaké finanční situaci se bude nacházet za pár měsíců nebo let. V případě, že by chtěl požádat například o snížení měsíční splátky nebo o předčasné splacení úvěru, s půjčkou Plus za to nebude nic připlácet. Také získá automaticky pojištění, které ho chrání v případě smrti či invalidity,“ říká Jozef Dudáš, produktový specialista Zuno.

Klienti neplatí nic navíc ani tehdy, jestliže se kdykoliv během splácení rozhodnou pro mimořádnou splátku. Půjčka Plus navíc garantuje plnou flexibilitu, takže během splácení je možné bezplatně změnit datum měsíční splátky, a také prodloužit nebo zkrátit splatnost úvěru. Samozřejmostí jsou i notifikační SMS, které klientovi vždy předem připomenou měsíční splátku.

Půjčku Plus včetně všech změn během splácení si klient zařídí přes internetové bankovnictví či mobilní aplikaci. Ta je nyní již dostupná pro všechny tři operační systémy.

Čtěte také