Finance

Tipli šetří peněženky těch, kdo nakupují online

(-pr-) Nový cashbackový portál Tipli vrací svým uživatelům část peněz zpátky za jejich internetové nákupy. A ty můžou být různorodé – od elektra přes módu a kosmetiku až po různé služby jako třeba cestování nebo jídlo. Tenhle cashbackový portál totiž spolupracuje s více než 350 různými e-shopy.

Jak funguje vracení peněz od Tipli?

Není to vlastně nic složitého: uživatel se zdarma zaregistruje, vybere si jeden z internetových obchodů, ve kterém chce nakoupit, a skrz Tipli přejde na jeho webovou stránku. Tenhle krok je ze všech nejdůležitější, protože pomáhá e-shopu poznat, že mu Tipli přivedlo zákazníka, a dát mu za to část peněz zpátky (které pak Tipli připíše danému uživateli). A zbytek nákupu? Ten je úplně stejný jako ten, na který jste už zvyklí.

tipli_1

A co ty vrácené peníze?

Po potvrzení nákupu obchodníkem vám Tipli připíše na váš cashbackový účet část peněz zpátky. Záleží na tom, jaké procento z celkové ceny nákupu daný obchod vrací, nejvíce můžete s Tipli ušetřit až 33 %. Peníze si na účtě můžete buď postupně šetřit, a nebo si je nechat vyplatit, a to už od jedné koruny.

A pokud byste chtěli získat ještě více peněz, Tipli nabízí finanční odměny i za registrování, přivedení nového zákazníka nebo stáhnutí doplňku do internetového prohlížeče.

Kde tedy začít šetřit své peněženky? Podívejte se na seznam obchodů a vyberte si ten svůj oblíbený.

Čtěte také