Marketing

Segafredo partnerem týmu Trek v nejvyšší cyklistické soutěži World Tour

Společnost Segafredo Zanetti se stala významným partnerem amerického cyklistického týmu Trek. Spojení týmu Trek Factory Racing a společnosti Segafredo bylo oznámeno na tiskové konferenci v italském městě Treviso, ve kterém společnost Segafredo Zanetti sídlí.

Trek Factory Racing je jedním z týmů nejvyšší cyklistické soutěže World Tour vedené Mezinárodní cyklistickou unií. Od 1. ledna 2016 jezdí závodníci za nový tým s oficiálním názvem TrekSegafredo.

„Když jsem byl dítě, můj otec mě brával na závody Giro d´Italia. Byl jsem tak ohromen a fascinován, že jsem si od té doby říkal, že dříve či později budu cyklistiku podporovat a nyní tento sen díky stáji Trek realizuji. Jsem přesvědčen, že společně dosáhneme významných úspěchů,“ uvedl Massimo Zanetti, prezident společnosti Massimo Zanetti Beverage Group, do které značka italské kávy Segafredo Zanetti patří. Joe Vadeboncoeur, viceprezident týmu Trek Bicycle dodal: „Každý, kdo jezdí na kole, ví, že káva a cyklistika se k sobě skvěle hodí. Vítáme Segafredo do týmu a těšíme se na společné závodění v nadcházejících letech.“

Stáj Trek-Segafredo momentálně reprezentuje 27 závodníků ze 14 různých zemí s jedním společným cílem. – zvítězit. Od začátku ledna se již uskutečnilo několik závodů. Mezi první úspěchy nově pojmenovaného týmu TrekSegafredo se zařadilo prvenství Jacka Bobridge v silničním závodě australského šampionátu. Dalším úspěchem je druhé místo cyklisty Giacomo Nizzola v prvním závodě sezóny cyklistické soutěže World Tour. Závod na 51 kilometrů s názvem People’s Choice Classic se jel v Adelaide v Austrálii.

Segafredo_cyklotým

Čtěte také