On-line

Seznam.cz zazářil v celoevropské soutěži FEIEA Grand Prix 2013

Projekt interní komunikace Seznam.cz zabodoval v celoevropské soutěži FEIEA Grand Prix 2013 a odnesl si zlatou medaili za kampaň „Komunikace kníratého měsíce“ – interní podporu charitativní sbírky Movember……V letošním ročníku obsadily projekty z České republiky celkem čtyři vítězné příčky.

Seznam.cz obsadil zlatou příčku v kategorii Strategie – jednorázové a krátkodobé kampaně s interní kampaní „Měsíc kníraté komunikace“ na podporu charitativní sbírky Movember. Cílem interní kampaně byla spontánní podpora léčby rakoviny prostaty. Díky celé řadě naplánovaných aktivit, do kterých byly vtaženy i pobočky Seznam.cz po celé republice, a spolupráci jednotlivých oddělení napříč firmou, se nakonec podařilo vybrat téměř 200 000 Kč.

Seznam. Movember

„Moc si vážíme toho, že se naše kampaň takto umístila. Kromě obdivuhodné sumy, kterou naši zaměstnanci věnovali na léčbu rakoviny prostaty, si především ceníme obrovské vervy, s jakou se kolegové zapojili do organizace projektu, a velkého altruismu, s jakým se u nás podporují charitativní akce. Celou kampaň jsme si sami vymysleli i realizovali pouze v rámci běžného rozpočtu, proto nás těší, že jsme dokázali takto obstát v tvrdé konkurenci evropských projektů,“ shrnuje vítězství v soutěži Tomáš Novotný, manažer interní komunikace Seznam.cz.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!