Reklama

Taťána Gregor Brzobohatá tváří nové kampaně HP

Společnost HP spustila komunikační kampaň k produktům HP ENVY a HP Spectre x360, která vsadila na propojení jedinečného designu svých produktů s ženskou krásou. Ambasadorkou prémiového portfolia HP se stala Miss World Taťána Gregor Brzobohatá.

Spojení krásy a funkčního designu se snoubí i v kampani, kde konvertibl HP Spectre x360 doprovází Taťánu jejími každodenními úkoly. Z jednoho zařízení snadno vytvoří notebook na vyřizování pracovních emailů i tablet ideální pro prohlížení fotografií. Tablet je možné postavit ve stylu stan a užít si tak sledování videí. Obrázky i text jednoduše upraví na displeji díky dotykovému ovládání a aktivnímu peru. HP Spectre x360 pomáhá v jednotlivých životních situacích lidem stejně tak jako Taťáně.

Výrobci počítačů už se nespoléhají jen na pořádný výkon, ale i na praktickou a designovou stránku počítačů. „Lehký notebook nebo konvertibl, který spojuje funkce počítače a tabletu, si našly místo i v kabelkách. HP si proto vybralo pro své prémiové produkty ambasadorku Taťánu Gregor Brzobohatou, která je nejen krásnou topmodelkou, ale i herečkou a filantropkou,” říká Erika Lindauerová, generální ředitelka HP Inc. pro Českou republiku a Slovensko. Sama Taťána ke spolupráci dodává: „Precizně a stylově zpracovaný notebook nově definuje požadavky, které i já očekávám od moderních technologií. Konvertibl HP Spectre x360 představuje zcela nové možnosti práce s přenosným zařízením. Zamilovala jsem se.” Kampaň byla spuštěna 19. června 2017 na lokální úrovni. Videa poběží online, na YouTube a na sociálních sítích HP Inc. a Taťány (Facebook a Instagram).

Protože každodenní život přináší různé situace, prémiová kampaň HP má i další rozměr, a tím je ten lidský. Díky HP ENVY bude věnován finanční dar nadaci Krása pomoci. V rámci kampaně proběhne na Aukro.cz dražba notebooku HP ENVY, jejíž výtěžek bude věnován těm, kteří to nejvíce potřebují. Dražit se bude notebook z prémiové řady HP ENVY, jehož vyvolávací cena je stanovena na 20 000 Kč.

Čtěte také