Služby

Úspěšné Kroužky po patnácti letech otevírají franšízy

Oblastní franšízy otevírá obecně prospěšná společnost Kroužky, která úspěšně funguje již patnáct let v Praze a okolí a její kroužky navštěvuje více než 10 000 dětí. Nyní chce metodiku, kdy většina kroužků stojí rodiče pouhých 650 korun na pololetí, poskytnout partnerům z ostatních krajů ČR.

„Franšízantům poskytneme úplný manuál k založení a provozu společnosti,“ říká Marie Růžičková, ředitelka Kroužky o.p.s. „Přitom nepotřebují k zahájení činnosti velký kapitál, vstupní franšízový poplatek bude jen o něco vyšší než běžná měsíční mzda,“ dodává ředitelka společnosti, podle které je ideální franšízantkou žena s pedagogickým vzděláním, obchodním a komunikačním talentem, jíž například právě končí rodičovská dovolená.

Hlavními výhodami pro děti a rodiče, kteří dávají děti do Kroužků, je jednak nízká cena (za většinu kroužků se platí od 650 Kč za školní rok) a jednak skutečnost, že se zájmové aktivity odehrávají přímo ve školách a školkách. Děti proto není potřeba nikam vozit. Společnost nyní navíc zavedla i elektronické třídní knihy, díky nimž přijde po skončení kroužků rodičům email s programem kroužku. Kroužky o.p.s. také vydávají vlastní knihy a příručky ke kroužkům. Jednotlivé kroužky navštěvuje náhodně inspektorka společnosti a kontroluje práci lektorů.

krouzky pro deti_obr

Kroužky o.p.s. dětem od 3 do 15 let poskytuje zájmovou činnost jednak v tradičních oblastech jako jsou výtvarné kroužky, dětský aerobic a tanečky, bojové sporty či angličtina, hitem posledních let se ale stává vaření a vědecké pokusy. Úspěšně již funguje franšíza ve Východních Čechách, kterou vede Květa Štěrbová. Zde je nejvíc populární kroužek futsalu.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!