Reklama

V podzimní kampani Nespresso opět zazáří George Clooney

Nová Nespresso reklama si pohrává s myšlenkou „What Else?“ a nabádá diváky k zamyšlení nad bezkonkurenčními unikátními vlastnostmi, díky kterým je každý okamžik s Nespresso kávou jedinečný. „What Else?“ v sobě spojuje všechny elementy, které společně vytvářejí dokonalý zážitek z vychutnávání kávy – vše od unikátního přístupu k udržitelnosti kávy a její prvotřídní kvality.

Na terase impozantní vily u jezera Como v Itálii si George Clooney připravuje šálek lahodné kávy Nespresso. V okamžiku, kdy je káva hotová se objeví něčí ruka a vezme šálek. Není to nikdo jiný než Jack Black, který prochází okolo za atraktivní ženou a snaží se ihned získat její náklonnost pokusem o použití Georgeovy populární fráze „What Else?“. Nepozorný Jack řekne větu špatně, načež přichází George, aby jej poučil. Později Jack zažije okamžik prozření, začíná chápat výjimečnost kávy Nespresso a s ní i pravý význam „What Else?“.

nespresso_big

Fráze „What Else?“ zazněla již v prvním reklamním spotu s Georgem Clooneym v roce 2006. V průběhu let se k Georgeovi Clooneymu v pokračování ságy připojilo mnoho hollywoodských velikánů včetně Johna Malkoviche, Matta Damona a nedávno Jeana Dujardina.

Čtěte také