Marketing

Ve finále evropské soutěže POPAI Awards Paris jsou tři projekty společnosti DAGO

Prestižní evropská soutěž POPAI Awards Paris oznámila projekty, které postupují do červnového finále. Tři z nich realizovala společnost DAGO a již teď je jasné, že získají ve svých kategoriích nejhůře bronzovou příčku. Do soutěže, která se koná od roku 1962, bylo přihlášeno 396 prací z celé Evropy.

Mezi postupující realizace společnosti DAGO patří loď kapitána Morgana, oceněná již při POPAI CE AWARDS v loňském roce, kde získala hned několik cen včetně ocenění absolutního vítěze soutěže. Jde o projekt s důrazem na co nejpůsobivější prezentaci značky. V čele stojí originální design, kvalitní materiály a také důraz na detaily provedení a funkčnost. Na pařížských cenách soutěží v kategorii Events.

dago_kpt_morgan

Další finálovou nominaci, tentokrát v segmentu Food – Shelf Decoration, získalo regálové čelo bonbonů JOJO. Atraktivní a interaktivní provedení láká zákazníky barevným vírem ovládaným pohybovými senzory a vzbuzuje dojem pohledu do barvy měnícího kotle plného ovocné šťávy. Tento efekt byl docílen pomocí tubusu a plynulých barevných přechodů vytvořených unikátně naprogramovaným systémem LED diod.

V kategorii Food – Floor Display se mezi tři nejlepší zařadil stojan realizovaný pro výrobce prémiového krmiva pro psy Carnilove. Originální vystavení akcentuje návrat k přírodě a divokosti.

Vítězné projekty, které vybere odborná porota, budou vyhlášeny 16. června 2016 v Paříži.

Čtěte také