Marketing

Ve slovinské Portoroži se uskuteční 22. ročník festivalu Golden Drum

Ve dnech 13. – 16. října se uskuteční již 22. ročník festivalu reklamy ve slovinské Portoroži, letos s podtitulem „Transformace, osvobození a tvůrčí kultura“. Klíčovými řečníky, právě s ohledem na ústřední téma festivalu, budou český ekonom Tomáš Sedláček, autor knihy Ekonomie dobra a zla a Ajaz Ahmed, spoluautor bestselleru Velocity a současně zakladatel a CEO globální digitální agentury AKQA.

22 členné porotě předsedá Chavo D’Emilio, kreativní ředitel McCann Worldgroup pro Latinskou Ameriku a Karibik a prezident a šéfdesinger McCann Buenos Aires, Argentina. Češi mají v porotě zastoupení v podobě Radouane Hadj Moussi, kreativního ředitele DDB Praha a předsedy Art Directors Clubu ČR. Porota bude vybírat celkem v 17 kategoriích strukturovaných na 99 podskupin.

Spekulace, že se soutěžní část festivalu dostává na okraj zájmu českých agentur jednoznačně vyvrátila výkonná ředitelka festivalu Barbara Krajnc. Celkem 20 agentur z ČR podalo přesně 80 přihlášek. Celkově evidujeme 1.208 přihlášek z 25 zemí. Na počet přihlášených má vliv i atraktivní program, který je plný zajímavých a pro reklamní profesionály přínosných informací. A svůj podíl na tom mají i proslulé portorožské parties, na kterých relaxují delegáti po dnech plných nových profesních zážitků, přednášek a workshopů. Populární večery jsou kombinací jedinečné středomořské atmosféry, všudypřítomné kreativní nálady a genia loci „Přístavu růží“, jak zní doslovný překlad lázeňské Portorože.

Plná čtyřdenní registrace stojí 570 €, zvýhodněná pro účastníky do 30 let věku 299 € a studentská 100 €. Cena pouze na páteční slavnostní vyhlášení a následnou afterparty 16. října je 180 €. Novinkou je snížené skupinové vstupné pro minimálně 5 delegátů z jedné společnosti. V tom případě stojí čtyřdenní vstupenka 299 € na osobu. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Detailně také na www.goldendrum.com.

Čtěte také