Reklama

Visa Europe a Aukro.cz podporují platby kartou na Internetu společnou kampaní

Pokud zákazníci obchodního portálu Aukro.cz zaplatí od 1. dubna do 10. května Visa kartou, budou moci využít slevy na dopravu až do výše 200 Kč. Touto akcí vyvrcholí společná kampaň Visa Europe a obchodního portálu Aukro.cz, kterou předchází edukativně-informační část trvající od 23. do 31. března. Cílem kampaně je poukázat na výhody placení kartou na internetu.

Rozvoj elektronického nakupování prostřednictvím platebním karty patří dlouhodobě k hlavním strategickým pilířům Visa Europe. „Tento způsob platby je mnohem jednodušší, pohodlnější i bezpečnější oproti dobírce. Že zákazníkům tato forma placení vyhovuje, potvrzuje i úspěch naší společné listopadové kampaně, během níž se například oproti předchozímu měsíci zdvojnásobil počet zákazníků, kteří poprvé kartu Visa použili pro placení online,“ informuje Marcel Gajdoš, regionální manažer Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Visa_Aukro_duben_2015_A4_3

Podle statistik Visa Europe se prostřednictvím karty od října 2013 do září 2014 na internetu kartami Visa zaplatilo zboží za bezmála 6,4 miliardy korun, což je meziroční nárůst o více než osm procent.

Úspěch předchozí společné kampaně si pochvaluje i Ján Gažovský, ředitel obchodního portálu Aukro.cz. „Způsob platby hraje při online nakupování velmi důležitou roli. Čím rychlejší a pohodlnější je, tím spokojenější je zákazník a častěji se k nám pak vrací. A právě taková platební řešení, mezi něž patří právě i online platby kartou, chceme našim zákazníkům přinášet. Proto jsme se opět spojili s Visa Europe. Navíc díky partnerství opět nabídneme tolik oblíbený benefit ve formě slevy na dopravném,“ uzavírá Ján Gažovský.

Oproti loňskému roku je letošní kampaň posílena o mediální podporu na nejnavštěvovanějších českých online portálech včetně jejich mobilních verzí.

Čtěte také