On-line

Aukro v nové kampani oslovuje e-shopy

Získání nových zákazníků z řad majitelů e-shopů v segmentu Dům a zahrada a posilování komunikace s B2B zákazníky. Takové jsou hlavní cíle directmailové kampaně obchodního portálu Aukro.cz, která začala letos v únoru a stále běží.

Základem kampaně bylo zdůraznit skutečnost, že na Aukru se nyní prodává již dvě třetiny nového zboží, a že více než 3,4 milionu registrovaných zákazníků představuje pro obchodníky velkou příležitost, jak podpořit své online podnikání.

Obchodní portál Aukro.cz kampaň realizoval společně s komunikační agenturou MARCO BBN. Tu si vybralo ve výběrovém řízení. „Jedním z klíčových sdělení pro oslovené majitele e-shopů bylo vysvětlení změn na Aukru, které se mění na marketplace s nabídkou značkového zboží. Dále bylo naším cílem informovat o novém prodejním kanálu pro e-shopy. Zadavatele kampaně nejvíc oslovil náš nápad direct mailu se sluchátky jako jedním z možných komunikačních prostředků mezi e-shopem a jeho zákazníky,“ představil vítězné řešení Pavel Marek, Managing Director MARCO BBN.

„Vybrali jsme přes pět set e-shopů v segmentu Dům a zahrada a připravili pro ně zásilku – krabičku se sluchátky osobní dopis. Sluchátka symbolizují osobní přístup a exkluzivitu spolupráce, kdy je naše nabídka určena takzvaně pouze pro adresátovy uši,“ uvedl Martin Skopálek, Sales Director obchodního portálu Aukro.cz.

Aukro-krabice-realizace

Kampaň v dopise vyzývá adresáty k registraci jejich e-shopu na portálu Aukro.cz. Mohou se také přihlásit na online prezentaci, kterou vede přímo Martin Skopálek. Provoz je směřován na microsite prodej.aukro.cz/vip, která je rovněž součástí dodaného řešení a kde majitelé e-shopů najdou všechny potřebné informace.

Agentura pro portál Aukro.cz navrhla kreativu direct mailu, připravila podklady pro microsite a celou directmailovou kampaň zrealizovala. „Výsledky bychom měli znát v průběhu dubna,“ informoval Martin Skopálek.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!