Reklama

V Centru Černý Most proběhnou oslavy Valentýna fotografickou soutěží

Centrum Černý Most letos během svatého Valentýna nabídne všem zamilovaným nejen romantickou atmosféru, tematické fotografování s milými dárky, ale i možnost soutěžit o atraktivní hodnotné ceny.

Mezi 15. a 20. hodinou se v pasážích centra mohou páry nechat vyfotografovat v retro stylu či v romantickém koutku s oblíbenými komiksovými bublinami, do nichž mohou napsat zamilované vzkazy.

Focení vždy zajistí profesionální fotografové a každá dvojice si portrét bude moci ihned odnést domů. Věrní zákazníci Centra Černý Most k němu navíc jako zvláštní pozornost získají rámeček a připraveny pro ně budou i lahodné cukrovinky. Centrum pak pro všechny, kdo se do valentýnského focení zapojí, připravilo na svém facebookovém profilu soutěž o atraktivní ceny.

valentynccm

Hlavními odměnami pro ty, kteří nejvíce zaujmou svou kreativitou, bude romantický let horkovzdušným balónem pro dvě osoby nebo víkendový wellness pobyt pro dva plný prvotřídní péče v Benecku považovaném za jednu z nejkrásnějších lokalit Krkonoš. Jeho výherci bude navíc po celý víkend zcela zdarma k dispozici nový model vozu Škoda Fabia, čerstvý držitel titulu Auto roku 2015 v České republice, poskytnutý společností Porsche Praha-Prosek.

„Oslavy svátku zamilovaných v našem centru si během uplynulých roků zákazníci velmi oblíbili a já jsem opravdu rád, že jim i letos můžeme u jeho příležitosti nabídnout mnoho zábavy a šanci vyhrávat atraktivní odměny v naší facebookové fotosoutěži,“ uvedl Jozef Halász, manažer Centra Černý Most. „Vedle focení jsme vsadili na již tradiční romantickou dekoraci foodcourtu a nově se rozhodli inspirovat všechny, kdo doposud váhají, jaký dárek zvolit pro své milované, prostřednictvím srdíček s tipy na dárky rozmístěných po celém centru. Věřím, že především pánové je ocení.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!