Reklama

Zlatý český tlapičky: MONETA Money Bank spustila kampaň zaměřenou na živnostníky

Truhlář, kadeřnice a samozřejmě i kocour jsou hlavními hrdiny kreativních realizací s jasným sdělením: Dáváme živnostníkům víc. Živnostenský účet za 0 Kč s možností rychlého zřízení on line a úvěr s nejlepším možným úrokem banka komunikuje v nových TV klipech, venkovní reklamě, na pobočkách i sociálních sítích.

„Tentokrát jsme se nedrželi zkrátka a přicházíme rovnou se třemi verzemi reklamních realizací, v nichž se zaměřujeme na různé živnosti. Televizní reklamu jsme natočili opět pod taktovkou režisérky Alice Nellis, se kterou jsme spolupracovali již na předchozích kampaních pro investice, běžný účet či úvěr pro živnostníky,“ říká Zuzana Filipová, ředitelka komunikace a udržitelnosti MONETA Money Bank s tím, že reklamu s mistrem truhlářem a jeho učni lze od začátku března sledovat na TV Nova a včera se pak na obrazovky přidal spot s kadeřnicí.

MONETA Money Bank představuje tradiční oporu českých živnostníků ve financování jejich potřeb. „Uvědomujeme si, že živnostníci jsou páteří české ekonomiky. Konto pro podnikání a úvěr pro živnostníky jsou jim svými parametry stavěny na míru. Víme, že živnostníci od banky očekávají kromě příznivých finančních podmínek především také rychlou, přehlednou a jednoduchou obsluhu produktů,“ dodává Zuzana Filipová.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!