Public relations

AMI Communications navázal spolupráci se skupinou EUROCLINICUM

Novým klientem AMI Communications se stala skupina EUROCLINICUM, jeden z největších poskytovatelů zdravotní péče v České republice. Spolupráce zahrnuje PR služby v oblastech korporátní i produktové komunikace.

AMI Communications novou akvizicí rozšířila své portfolio o dalšího klienta ze zdravotnického segmentu. „Pro společnost EUROCLINICUM budeme zajišťovat kompletní PR servis zaměřený zejména na posilování značky, povědomí o špičkových lékařských službách skupiny a korporátní komunikaci,“ říká ke spolupráci Jana Nidrlová, Account Director AMI Communications. Tým pro EUROCLINICUM povede Vladan Crha, Senior Consultant.

Jana Mihovičová, manažerka marketingové komunikace skupiny EUROCLINICUM, ke spolupráci s AMI Communications říká, že bude zaměřena dvěma konkrétními směry: „Kromě ekonomických a byznysových zpráv jako bylo například nedávné převzetí společnosti Medicover. se chceme soustředit především na produktové PR v oborech, kde dosahujeme nejlepších výsledků. Jsou to například cévní chirurgie, herniologie či prevence rakoviny prsu“.

Čtěte také