Média

AMI Communications nově spolupracuje s Continental Barum

Novým klientem AMI Communications se stala společnost Continental Barum s.r.o., přední český výrobce osobních, nákladních a industriálních pneumatik. AMI zvítězila v tendru na kompletní PR komunikaci společnosti a jejích značek Continental a Barum.
AMI Communications tak rozšířila své portfolio o dalšího klienta z automobilového segmentu. „Věříme, že tato spolupráce povede k oboustranné spokojenosti. Zajišťovat budeme kompletní PR servis především zaměřený na posílení povědomí o produktech značek Continental a Barum na českém trhu,“ specifikuje detaily spolupráce account directorka Anna Balíčková.

Společnost Continental se řadí svým obratem 33,3 miliard eur v roce 2013 mezi celosvětově přední subdodavatele automobilového průmyslu. Jako výrobce brzdových systémů, systémů a komponent pro pohony a podvozky, přístrojových desek, řešení infotainmentu, elektroniky vozu, pneumatik a technických elastomerů přispívá Continental k větší bezpečnosti a globální ochraně klimatu. Continental je navíc kompetentním partnerem v síťové automobilové komunikaci. Continental v současné době zaměstnává asi 177 000 lidí ve 46 zemích světa.

Continental AG je v České republice zastoupen výrobními a prodejními jednotkami v Adršpachu, Brandýse nad Labem, Frenštátě pod Radhoštěm, Jičíně, Otrokovicích a Trutnově. Slovenskou republiku zastupují výrobní závody Púchov, Zvolen a Dolné Vestenice. Celkem v Česku a na Slovensku koncern Continental AG zaměstnává na 16 000 pracovníků.

Tým pro Continental Barum povede v AMI Communications manažerka Kateřina Nováčková.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!