Média

AMI Communications spolupracuje s NET4GAS

Agentura AMI Communications získala nového klienta. Uspěla v tendru na PR vypsané přepravcem plynu NET4GAS. AMI Communications tak rozšířila portfolio klientů z oblasti průmyslu a energetiky. AMI se bude podílet na interní a externí komunikaci společnosti.

Provozovatel plynovodů NET4GAS si vybíral PR agenturu ve dvoukolovém výběrovém řízení, do kterého byly pozvány 4 agentury. Povaha komunikace je specifická, protože jde o jediného licencovaného provozovatele přepravních plynovodů v Česku. „Stěžejními tématy pro komunikaci jsou bezpečnost a stabilita dodávek a podpora projektům na rozvoj soustavy. Významné jsou pro nás CSR aktivity, ať už jde o podporu regionů, kde působíme, podporu vzdělávání nebo péči o přírodu,“ říká ředitel LA&PR NET4GAS Martin Kolář.

„Jsme rádi, že jsme do portfolia našich klientů mohli zařadit dalšího klienta z oblasti průmyslu a energetiky. Témata nového klienta se dotýkají v konečném důsledku všech koncových zákazníků,“ přibližuje pohled agentury na novou výzvu Roman Binder, Account Director AMI Communications. Agentura už zkušenost s komunikací pro podobného klienta má, dlouhodobě pracuje pro MERO, přepravce ropy.

NET4GAS s.r.o. je držitelem výhradní licence na provozování tranzitních plynovodů v České republice. Společnost NET4GAS provozuje přes 3800 km tranzitních a vnitrostátních vysokotlakých plynovodů. NET4GAS se svými 500 zaměstnanci zajišťuje roční přepravu zemního plynu v objemu přes 35 miliard kubických metrů zemního plynu. Od léta 2013 je vlastníkem společnosti NET4GAS konsorcium Allianz Capital Partners a Borealis Infrastructure.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!