On-line

Aplikace Koop Asistent má rozsáhlejší dopravní zpravodajství

Mobilní aplikaci Koop Asistent pojišťovna Kooperativa nabídla zájemcům již v roce 2012. Aplikace je dostupná jak pro OS Android, tak pro iPhone. Ke stažení je zdarma. Uživatel nemusí být ani klientem Kooperativy.

„K dnešnímu dni si KOOP Asistent do svých telefonů stáhlo přes 18 tisíc uživatelů (66% Android, 34% iOS). Oblíbené je dopravní zpravodajství, které využily již tisíce uživatelů. Proto jsme se na tuto oblast zaměřili i v aktualizaci,“ představuje novinku Milan Medek, ředitel Úseku marketingu a vývoje produktů.

kooperativa_obr

Aktualizovaná verze aplikace je uživatelům k dispozici od konce února. Původní dopravní zpravodajství zahrnovalo pouze dálniční síť, nově se řidiči dozvědí aktuální situaci na 20 trasách. Zároveň přibyla sekce Rady a tipy, která obsahuje praktické informace pro cesty do zahraničí. Doplněny byly informace o mezinárodních silničních pravidlech, ambasádách nebo pobočkách Kooperativy. Aplikace je také optimalizována pro iPhone 5 a iOS 7.

Díky Koop Asitentu má uživatel při ruce vše, co na cestách potřebuje. Data jsou součástí aplikace, takže nepotřebuje být připojen k internetu a díky snadnému ovládání i návodným obrázkům se lehce naučí aplikaci ovládat. Funkci „Click to call” – snadné vytočení telefonního čísla jedním proklikem – ocení uživatel zejména při stresové situaci, kdy nemusí vyťukávat či pracně ukládat telefonní číslo. Aplikace poskytuje uživateli maximální komfort díky funkcím jako je navigace, ukládání kontaktů, lokalizace přes GPS a další.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!