On-line

ROSSMAN vyhrál prestižní soutěž s mobilní aplikací

Společnost ROSSMANN, která provozuje v České republice síť prodejen s drogérií a parfumérií, vyhrála se svou mobilní aplikací pro zákazníky letošní ročník prestižní soutěže Fénix content marketing.
Novou mobilní aplikaci pro chytré telefony začal ROSSMAN nabízet loni v srpnu. Mezi lidmi je o ní velký zájem. Mobilní aplikaci vyvinula pro českou pobočku ROSSMANNU firma eMan. Aplikace poskytuje přehled o aktuálních krátkodobých i dlouhodobých akcích a prodejních novinkách. „Umožňuje například vytvářet a spravovat nákupní seznamy, které si zákazníci sami na základě aktuální akční nabídky sestaví,“ uvedla Kateřina Olšáková. „Takto vytvořený nákupní list se dá poté zaslat druhé osobě na mobil nebo e-mail. Tedy třeba manželovi, aby veděl, co má koupit,“ dodala.

Rossman mobilni aplikace

Funkce nové mobilní aplikace jdou však ještě dále. Zahrnují totiž i praktickou navigaci k nejbližší prodejně. Dále umožňují v reálném čase zjistit, která prodejna je ještě otevřená, a která má již po zavírací době. „Naši zákazníci mají velký zájem o nové IT technologie, což také dokazuje například vysoký počet fanoušků na naší facebookové stránce,“ upozornil Zdeněk Major, ředitel IT oddělení společnosti ROSSMANN. „Chtěli jsme elegantní formou zvýšit povědomí zákazníků o novinkách ve firmě a zároveň je rychle informovat o výhodných cenových nabídkách,“ doplnila Kateřina Olšáková.

Aplikace je celá v češtině, má moderní design a snadno se ovládá. „K dispozici je pro nejrozšířenější operační systém Android, i pro příznivce Apple a iOS. Zákazníci si ji mohou stáhnout pomocí QR kódu na akčních letácích a plakátech ROSSMANNu nebo přímo z našich internetových stránek nebo facebooku,“ vysvětlila Kateřina Olšáková.¨

Fénix content marketing je oborová soutěž, která hodnotí v patnácti kategoriích firemní publikace (noviny a časopisy), profily, katalogy, mobilní aplikace, webové prezentace. Má k tomu propracovanou metodiku a odbornou porotu (více na www.soutezfenix.cz).

Čtěte také