Branding

Dino Toys přichází s novou grafickou podobou

Sofistikovanější přístup k zákazníkům, rozšíření portfolia o nové produkty v segmentu her a hraček a vstup na nové trhy – to jsou změny, kterými si v posledních letech prošla společnost Dino Toys.

Rodinná firma, která je předním výrobcem českých her a hraček, nyní na tento vývoj reaguje i navenek a přichází s novou korporátní identitou. V ní se odráží nejen firemní hodnoty Dino Toys a potřeba zajišťovat kvalitní, nápaditou a bezpečnou zábavu pro všechny věkové kategorie, ale i přístup k měnícím se potřebám zákazníků a obchodních partnerů.

dino_kdo_prohraje_uklizi

„S prudkým rozvojem naší nabídky bylo zapotřebí vyjádřit naše další směřování, které jde ruku v ruce s aktuální situací na trhu. V novém logu ponecháváme tradiční červený čtverec, ale upouštíme od hran, černé barvy a prezentujeme filozofii Dino Toys v modernější a vizuálně přívětivější podobě,“ upřesňuje za marketing Dino Toys Mariana Vašáková.

S novým logem na produktech se mohou zákazníci setkat u všech produktů, včetně služby dinodarky.cz, pomocí které si mohou nechat vyrobit personifikované puzzle, pexeso nebo Člověče, nezlob se! s použitím vlastních fotografií. Součástí nové identity je také „maskot“, postavička dinosaura. „Propojení brandu Dino Toys s postavou dinosaura nám přijde zcela přirozené. Název společnosti je totiž skutečně původně odvozen od slova dinosaurus. Důvodů k současnému názvu Dino Toys bylo více, ale jedním z nich je i skutečnost, že vznikal v době, kdy se téma dinosaurů těšilo všeobecně velké oblibě díky filmu Jurský Park i pravěkých příběhů Zdeňka Buriana.“ Tento nový element se už nyní objevuje v oficiální komunikaci Dino Toys s partnery i se zákazníky.

Nově je také součástí klíčového vizuálu claim „Dino vás baví!“. „Tvoří neoddělitelnou součást vizuálu a napřímo říká, co je smyslem společnosti. A sice, aby naše hry a hračky obohacovaly život hráčů všech věkových kategorií a dodávaly jim kvalitní a smysluplnou zábavu,“ dodává s úsměvem Vašáková.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!