Komunikace

Festival O2 Ynspirology CON přilákal návštěvníky nejen generace „Y“

V sobotu 10. září 2016 proběhl v areálu Metropole Zličín festival inspirace O2 Ynspirology CON, účast na něm si nenechalo ujít bezmála 3 000 návštěvníků. V rámci festivalu bylo představeno více než 40 nejinspirativnějších osobností, které svými aktivitami dnes a denně oslovují především generaci „Y“.

Návštěvníci mohli nejen navštívit, ale hlavně se interaktivně zapojit do dění ve 40 „kontejnerech“ s workshopy. Program festivalu, kde byl hlavním aktérem především účastník sám, doplňoval program na hlavní stage.

V areálu Metropole Zličín, která byla generálním partnerem projektu, o víkendu vyrostlo „městečko“ z barevných kontejnerů. V každém z nich se návštěvníci mohli nechat inspirovat osobnostmi, které jsou opinion leadery dnešních mladých lidí, nebo si na vlastní kůži vyzkoušet přednosti revolučních moderních technologií. Mezi nejsilnější „ynspirátory“ festivalu patřil například mladý youtuber Zachy, choreograf Yemi, rapper Logic nebo youtuberské duo MadBros. Dalšími inspirativními osobnostmi byli jeden z nejpřednějších českých žurnalistů Martin Veselovský nebo spisovatelka Radka Třeštíková.

ynspirology_bigg

„Pro mě to byl jeden z nejnáročnějších projektů posledních let, především proto, že inspirace jako téma nejde jen tak jednoduše uchopit. Každý z nás ji hledá jiným způsobem, takže nám dalo nejvíc zabrat sestavit interaktivní dílny tak, aby v nich naši hosté našli to, co je zaujme,” svěřil se tvůrce projektu Yemi A.D. „Mám obrovskou radost z reakcí lidí, kteří o víkendu dorazili. Na netu lítají tisíce nadšených komentářů a během posledních 2 dní jsme dostali spoustu pozitivních zpráv a dotazů, zda budeme v projektu pokračovat, nebo jestli ho nepřivezeme i na Moravu,” hodnotí Yemi úspěšnou realizaci prvního festivalu inspirace v České Republice.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *