Reklama

GE Money Bank spustila marketingovou kampaň na hypotéku s historicky nejnižším úrokem

Do konce dubna nabízí GE Money Bank hypotéku s historicky nejnižším úrokem 1,88 %. Hypotéka je navíc bez poplatku za zpracování úvěru a banka zdarma zajistí i odhad nemovitosti.

Nabídka platí pro účelovou hypotéku s dobou fixace 3 a 5 let a pro všechny výše úvěrů bez nutnosti sjednání placeného pojištění schopnosti splácet.

„Kreativní část kampaně pro nás připravila agentura Labstore. Kocoura v koberci, který se společně s páníčkem stěhuje do nového, naši klienti uvidí i na sociálních sítích,“ popisuje Miroslava Misíková, ředitelka marketingové komunikace GE Money Bank. Součástí kampaně budou také regionální eventy na pobočkách GE Money Bank. Marketingová kampaň poběží do 30. dubna.

Ge_kampan

Uzavření hypotéky s nejnižším úrokem nabízí banka bez poplatku za zpracování a vedení úvěru. Zdarma za klienta zajistí odhad nemovitosti, výpis z katastru nemovitostí i snímek z katastrální mapy. „Dalším benefitem je i možnost dvakrát ročně využít dílčí mimořádné splátky zdarma až do 25 % z výše úvěru po prvním roce splácení, a to i v průběhu fixace. Klienti tak získají k nízkému úroku i mnoho dalších výhod,“ doplňuje benefity hypotéky ředitelka retailových produktů GE Money Bank Iva Štylerová.

Čtěte také