Komunikace

Hyundai zahajuje partnerství s MALL.CZ a aktivně pomáhá v boji proti koronaviru

V rámci rozšiřování online služeb zahajuje společnost Hyundai Motor Czech spolupráci s jedním z největších internetových obchodů na českém trhu, MALL.CZ. Partnerství přináší zcela nové možnosti výběru nového vozu a zefektivňuje nákup on-line. Hyundai ale kromě nové formy prodeje také aktivně pomáhá v boji proti nemoci Covid-19.

Modely Hyundai jsou prvními automobily v nabídce internetového obchodu MALL.CZ. Na výběr jsou oblíbené limitované edice, mimo jiné také modely vyráběné v České republice – například Hyundai Tucson, nejprodávanější model značky Hyundai v Evropě, v edici Adventure, nebo populární i30 All Inclusive ve variantách hatchback, fastback, nebo kombi. Nabídku završuje městské SUV Kona v limitované edici Mystic a v nejbližších dnech ji doplní také kompaktní modely i10 a i20.

Nová spolupráce se společností MALL.CZ zákazníkovi zajistí maximální možný servis, a ještě více mu přiblíží modelovou nabídku tak, aby byl výběr nového vozu co možná nejjednodušší. Pokud si navíc zákazník pořídí vůz nyní, získá voucher v hodnotě 10 000 Kč na nákup jakéhokoliv originálního příslušenství Hyundai.

Kromě spuštění nového on-line prodeje je Hyundai také velmi aktivní v boji proti nemoci Covid-19. Nošovický výrobce Hyundai Motor Manufacturing Czech a české zastoupení značky Hyundai Motor Czech například darovaly vládě České republiky částku ve výši 10 000 000 Kč. Kromě finančního daru také zajistily Moravskoslezskému kraji, městu Frýdek-Místek a obcím v okolí nošovického výrobního závodu 20 000 respirátorů typu FFP2 v celkové hodnotě 3 250 000 Kč. Hyundai zároveň bezplatně zapůjčil své předváděcí vozy nemocnicím a zdravotnickým centrům napříč Českou republikou. Jednalo se například o Mobilní hospic Strom života, Armádu spásy, Fakultní nemocnici v Ostravě a Brně, znojemskou pobočku Červeného Kříže nebo domovy pro seniory.

Jako poděkování lidem v první linii poskytuje Hyundai i nadále speciální děkovací voucher v hodnotě 10 000 Kč pro zaměstnance složek integrovaného záchranného systému nebo zaměstnance ve zdravotnictví. Voucher lze uplatnit při koupi nového vozu Hyundai na nákup jakéhokoliv autopříslušenství.

Čtěte také