Komunikace

Hyundai zahajuje partnerství s MALL.CZ a aktivně pomáhá v boji proti koronaviru

V rámci rozšiřování online služeb zahajuje společnost Hyundai Motor Czech spolupráci s jedním z největších internetových obchodů na českém trhu, MALL.CZ. Partnerství přináší zcela nové možnosti výběru nového vozu a zefektivňuje nákup on-line. Hyundai ale kromě nové formy prodeje také aktivně pomáhá v boji proti nemoci Covid-19.

Modely Hyundai jsou prvními automobily v nabídce internetového obchodu MALL.CZ. Na výběr jsou oblíbené limitované edice, mimo jiné také modely vyráběné v České republice – například Hyundai Tucson, nejprodávanější model značky Hyundai v Evropě, v edici Adventure, nebo populární i30 All Inclusive ve variantách hatchback, fastback, nebo kombi. Nabídku završuje městské SUV Kona v limitované edici Mystic a v nejbližších dnech ji doplní také kompaktní modely i10 a i20.

Nová spolupráce se společností MALL.CZ zákazníkovi zajistí maximální možný servis, a ještě více mu přiblíží modelovou nabídku tak, aby byl výběr nového vozu co možná nejjednodušší. Pokud si navíc zákazník pořídí vůz nyní, získá voucher v hodnotě 10 000 Kč na nákup jakéhokoliv originálního příslušenství Hyundai.

Kromě spuštění nového on-line prodeje je Hyundai také velmi aktivní v boji proti nemoci Covid-19. Nošovický výrobce Hyundai Motor Manufacturing Czech a české zastoupení značky Hyundai Motor Czech například darovaly vládě České republiky částku ve výši 10 000 000 Kč. Kromě finančního daru také zajistily Moravskoslezskému kraji, městu Frýdek-Místek a obcím v okolí nošovického výrobního závodu 20 000 respirátorů typu FFP2 v celkové hodnotě 3 250 000 Kč. Hyundai zároveň bezplatně zapůjčil své předváděcí vozy nemocnicím a zdravotnickým centrům napříč Českou republikou. Jednalo se například o Mobilní hospic Strom života, Armádu spásy, Fakultní nemocnici v Ostravě a Brně, znojemskou pobočku Červeného Kříže nebo domovy pro seniory.

Jako poděkování lidem v první linii poskytuje Hyundai i nadále speciální děkovací voucher v hodnotě 10 000 Kč pro zaměstnance složek integrovaného záchranného systému nebo zaměstnance ve zdravotnictví. Voucher lze uplatnit při koupi nového vozu Hyundai na nákup jakéhokoliv autopříslušenství.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!