Komunikace

LASVIT  se opět vrací na milánský Design Week / Salone del Mobile, 2022

Po odmlce způsobené světovou pandemií jsou plní očekávání nejen svět designu a široká veřejnost, ale i samotný LASVIT. Ten představí zcela nové nápady, včetně pohybující se skleněné umělecké instalace a kolekcí osvětlení a nápojového skla od tuzemských talentů, ale i renomovaných světových designerů a architektů.

Milan Design Week, největší světová událost v daném segmentu, je pro to ideální příležitostí. LASVIT zde bude vystavovat projektové instalace, nové kolekce a interiérové umělecké stěny navržené mladými talenty, ale i světově uznávanými designéry, jako jsou Yabu Pushelberg, David Rockwell nebo Maxim Velčovský. Vše se bude konat na velmi zajímavé lokaci, která se však nachází mimo přímé centrum města. Tam je diváky potřeba přilákat, a tak vznikla výstava LASVIT Sanctums, která současně vychází i z filozofie značky postavené na pocitech a emocích.

„Naší misí a cílem je povznést každého vytvářením dechberoucích a úchvatných prostorových zážitků, jež dotknou duše všech lidí, kteří se v daném prostoru ocitnou. Chceme, aby naše instalace, umělecká díla a kolekce svítidel, nápojového a dekorativního skla spoluvytvářely pro naše klienty prostory, které nejen vyvolávají krásné pocity,“ říká Leon Jakimič, majitel a prezident společnosti LASVIT. „Naše výstava Sanctums má vzbuzovat emoce, a to nejen zážitkem z imerzivního divadla. Chceme otevřít naše vnitřní svatyně, naše domovy a soukromé prostory. V Sanctums chceme ukázat, jak světlo vytváří prostor a jak prostor vytváří pocity,“ dodává Leon Jakimič.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!