On-line

Nový e-shop s doplňkovým zbožím pro trafikanty spouští PNS

První novinová společnost a.s. nabízí prodejcům tisku nový a pohodlnější způsob objednávání doplňkového zboží ze své nabídky. Společnost od poloviny února spouští nový internetový obchod pro tento sortiment.

Doposud mohli prodejci doplňkové zboží od PNS objednávat prostřednictvím Kontaktního centra PNS a nebo obchodních zástupců. E-shop s doplňkovým zbožím tak představuje rychlejší a dostupnější přístup k tomuto sortimentu.

„Pro prodejce tisku jde o nejjednodušší způsob, jak doplňkové zboží objednat. Pro zaregistrování do e-shopu nemusí vyplňovat fakturační a další údaje, ty jsou automaticky přebírány z databáze PNS,“ říká Martin Novák, ředitel obchodu PNS. Uživatelům tak odpadne vyplňování formulářů a vyhledávání zkratek či názvů produktů. Získají navíc okamžitý přehled o novinkách, slevových akcích, o často objednávaných produktech i historii a stavu vlastních objednávek.

Design internetového obchodu vychází z již existujícího on-line katalogu doplňkového zboží. Sortiment je uspořádán do základních kategorií (např. kuřácké potřeby, potraviny), samostatně jsou zvýrazněny aktuální akce a novinky v nabídce PNS. Nový e-shop je určen pouze prodejcům tisku – obchodním partnerům PNS, a to přímo z webových stránek PNS a Kontaktního centra.

„Prodej doplňkového zboží se pro PNS stává stále důležitějším zdrojem příjmů. Je tedy nutné podpořit jeho prodej novými nástroji, jako je právě e-shop. Prodejcům tento rozvoj současně umožňuje rozšířit nabídku svého sortimentu a zjednodušit administrativu. Doplňkové i tiskové zboží totiž mohou snadno objednávat od jediného dodavatele, a to s dopravou zdarma.“ vysvětluje ředitel obchodu.

Internetový obchod usnadní práci také obchodním zástupcům PNS, kteří mohou jeho prostřednictvím objednávat a vydávat doplňkové zboží pro prodejce tisku přímo v terénu. Kromě klasických počítačů e-shop samozřejmě funguje i na chytrých telefonech.

Se zahájením provozu internetového obchodu souvisí ještě jedna novinka – PNS poprvé komunikuje s prodejci tisku i prostřednictvím SMS zpráv. Do budoucna společnost plánuje další využití SMS pro marketingovou komunikaci.

Čtěte také