Média

Prague College otevírá nový studijní program

Vedení Prague College oznámilo otevření nového studijního programu Komunikace a mediální studia se zahájením výuky v únoru 2016. Bakalářské studium v oboru Komunikace a mediální studia připraví studenty během tří let pro rozsáhlou škálu profesí v oblasti mediálního průmyslu.

Program poskytuje detailní úvod do nejnovějších praxí v médiích, počínaje filmem, televízní a rozhlasovou žurnalistikou přes sociální média, nová a konvergentní média, jako jsou webová rádia, a další multiplatformní formáty.

Program začíná dvouletým studiem v oboru Produkce kreativních médií zakončeným diplomem, akreditovaným mezinárodním poskytovatelem vzdělání Pearson ve Velké Británii. V souladu s postupy a standardy v mezinárodních médiích vyškolí kurz profesionály, kteří budou schopni analyzovat a myslet kriticky, a otevře jim pracovní příležitosti v médiích po celém světě.

Podle zástupce ředitele Jeffa Buehlera nemůže být pro představení nového programu vhodnější doba:
„Tento program se liší od ostatních svého druhu v Praze a střední Evropě, protože reaguje na potřebu kreativních a vysoce kvalifikovaných komunikátorů, kteří jsou schopni pracovat ve vznikajících médiích budoucnosti. A tato potřeba nebyla nikdy větší než právě teď.” Jeff Buehler dále pokračoval: „Jsme si jisti, že pokrokové programy, jako je tento, vyprodukují přesně ten typ absolventů, který zaměstnavatelé chtějí – schopných formovat stávající média, ale take hrát aktivní a kreativní roli při definování médií příští generace.”

Studijní program je jedním ze široké škály diplomovaných kurzů či kurzů zakončených titulem v oblastech podnikání, výpočetní techniky, výtvarného umění a grafického designu, dostupných na Prague College. Pro více informací, prosíme, navštivte https://www.praguecollege.cz/study-here/programmes/ba-hons-communications-media-studies

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!