Public relations

PRAM Consulting nově zastupuje společnost ComGate

ComGate, a.s., česká společnost se zaměřením na služby outsourcingu obsluhy zákazníků, si ve výběrovém řízení vybrala agenturu PRAM Consulting, která bude ComGate mediálně zastupovat a zaměří se zejména na integrované kampaně.

„Na tým PRAM Consulting jsme obdrželi pozitivní reference od našich obchodních partnerů a na základě toho, že nás agentura přesvědčila svým profesionálním vystupováním a efektivním přístupem k práci, jsme se rozhodli navázat dlouhodobou spolupráci. S pomocí PRAM Consulting chceme budovat povědomí o značce ComGate a našich službách,“ uvedl Nikolaj Šťáhlavský, ředitel společnosti ComGate.

„Jsme velmi rádi, že se naším novým klientem stala právě společnost ComGate, neboť na trhu působí již 15 let a svým klientům poskytuje špičkové služby v oblasti logistiky, marketingu, zákaznické podpory či platebních řešení. Věříme, že naše bohaté zkušenosti z oblasti PR a podpory prodeje zužitkujeme ve vzájemné spolupráci, která bude pro společnost ComGate i pro nás přínosem,“ říká Patrik Schober, Managing Partner v agentuře PRAM Consulting.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!