Reklama

Proboston připravil novou soutěžní hru pro T-Mobile

T-Mobile přichystal pro své zákazníky fotbalovou soutěžní hru, kterou připravila společnost Proboston Creative s. r. o. Soutěž odstartovala 18. května a hlavní výhrou je letecký zájezd na Island na fotbalové utkání Island – Česká republika pro dvě osoby.

Proboston, který celou hru připravil, zároveň přichystal i speciální microsite s informacemi pro soutěžící. Soutěžní hra, v níž se překonávají nejrůznější překážky a sbírají bonusové body, bude soutěžícím dostupná pouze na jejich mobilních zařízeních s využitím aplikace Můj T-Mobile. Hlavním cílem je dokutálet svůj míč co nejblíže k Islandu. Vítěz a jeho doprovod získají možnost osobně fandit našim fotbalistům na kvalifikačním utkání Island – Česká republika přímo na Islandu.

island_print_v2

Po levnějších vstupenkách na domácí zápasy reprezentace přes aplikaci Našim pro radost je toto další sponsoringová fotbalová aktivita zaměřená na výhody pro zákazníky T-Mobile.

Proboston, který celou hru připravil, zároveň chystá i speciální microsite s informacemi pro soutěžící. Hra je další aktivitou, již letos agentura pro T-Mobile realizuje – mimo standardní online zakázky se stará i o instore komunikaci, k 1. květnu spustila již druhou instore kampaň. V dubnu Proboston pro T-Mobile rozjel nový hudení portál T-Mobile Hudba, kde se stará i o kompletní redakční obsah, zajišťuje také komunikaci pro značku Kaktus.

Čtěte také