Komunikace

ROSSMANN se stává partnerem projektu Evropy 2

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN se nově stává hlavním partnerem projektu rádia Evropa 2 s názvem „Poleť s Evropou 2 na party ostrov Ibiza“. Podpoří tak jednu z největších soutěží Evropy 2 o deset letních zájezdů s moderátorským týmem, která mezi posluchači úspěšně probíhá již čtvrtým rokem.

„Soutěž Evropy 2 si během předchozích let dokázala mezi posluchači získat velkou oblibu. Líbí se nám její koncept, který je o cestování, zážitcích a poznávaní nových lidí. Nejenže skvěle zapadá do našich letních aktivit, jež připravujeme pro naše zákazníky, ale zároveň jejím prostřednictvím můžeme oslovit novou cílovou skupinu – mladé a aktivní lidi,“ vysvětluje Kateřina Olšáková, marketingová manažerka společnosti ROSSMANN.

„Koncept Poleť s Evropou 2 na party ostrov Ibiza je pro nás i naše posluchače jedním z klíčových momentů roku. Partnerství s drogerií a parfumerií ROSSMANN vnímáme jako zajímavou synergii značek v dané oblasti působení a těšíme se na spolupráci i na dalších projektech,“ říká Michel Fleischmann, jednatel společnosti Evropa 2.

ibiza_Evropa2_big

Soutěž poběží v červnu a červenci po dobu čtyř týdnů, v rámci nichž budou posluchači hrát o 10 zájezdů pro dvě osoby na ostrov Ibiza. Registrace do soutěže probíhá formou SMS. V každém kole vyhrává posluchač, který odešle SMS jako 1 000. v pořadí a zároveň přijme hovor od moderátora do 30 sekund po zazvonění. Výhrou je týdenní zájezd včetně letenky, ubytování a all inclusive, o který se stará firma Čedok. Výherci se mohou tradičně těšit na VIP party na lodi Evropy 2 a možnost navštívit nejznámější světové hudební kluby.

Čtěte také