Média

Skupina Barrandov odstartovala soutěž o luxusní auto

Televizní Skupina Barrandov v rámci zpravodajského pořadu Exploziv spustila velkou soutěž, ve které mohou diváci získat auto, anebo jej mohou nechat zničit. Vše je pouze v jejich rukou.

Diváci a příznivci pořadu Exploziv, který stanice TV Barrandov vysílá každý všední den v 18:55, a také ve speciálním vydání o víkendu, mají jedinečnou možnost hlasovat, jestli chtějí nechat spadnout luxusní vůz z několika metrové výšky, anebo ho získat pro sebe. A to v rámci soutěže „Získej, nebo třískej“.

„Zpravodajský pořad Exploziv se těší velké divácké oblibě, jeho čísla sledovanosti stále rostou, což nám dělá velkou radost. Televizní Skupina Barrandov se proto rozhodla potěšit všechny jeho diváky a spustila soutěž, která na televizních obrazovkách nemá obdoby,“ řekla generální ředitelka Skupiny Barrandov, Ing. Marcela Hrdá.

Stanice TV Barrandov nechala pověsit na jeřáb luxusní vozidlo do výšky pětapadesáti metrů, a je pouze na televizních divácích, jak rozhodnou o jeho osudu. Svým hlasováním ho mohou získat, anebo naopak nechat spadnout. Soutěž probíhá formou SMS hlasování a počet odeslaných zpráv na jednu osobu není nijak limitováno.

barrandov

„Soutěž je spojena se zpravodajským pořadem Exploziv, a naši diváci budou mít v podstatě poprvé možnost být tak trochu zlomyslní. Jednou SMS zprávou mohou rozhodnout, zda si luxusní vůz nadělí jako dárek, anebo ho krutě zničí,“ uzavírá programový ředitel Skupiny Barrandov, František Borovský.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!