On-line

Skupina Czech Coal spustila nové webové stránky

Czech Coal Group, jedna z nejvýznamnějších skupin na českém energetickém trhu, spustila svou novou webovou prezentaci na adrese www.czechcoal.cz. Oproti předchozí verzi nabízí nový web výrazně jednodušší strukturu a je přehlednější.

Dominantní jsou velkoformátové fotografie zachycující hlavní činnost skupiny – těžbu hnědého uhlí. „Při přípravě nového webu jsme se zaměřili na maximální jednoduchost a intuitivní orientaci pro uživatele. Zároveň jsme ale chtěli web, který bude respektovat fakt, že klíčovou součástí skupiny je společnost, která se zabývá těžbou hnědého uhlí, tedy Vršanská uhelná.,“ popisuje David Vidomus, vedoucí komunikace a vnějších vztahů skupiny Czech Coal. Podle jeho slov je cílem webu také základní prezentace ostatních společností patřících do skupiny Czech Coal. Web se zaměřuje rovněž na komunikaci projektů, které v mosteckém regionu skupina podporuje nebo přímo sama realizujeme. Patří mezi ně například projekt Chytré hlavy podporující vzdělanost nebo sponzoring úspěšného házenkářského klubu Černí andělé.

czech coal_obr

Novému webu dominují výrazné velkoformátové fotografie, které tvoří pozadí u každé stránky. Aktuálně se všechny z nich vztahují k samotné těžbě hnědého uhlí, skupina ale hodlá pravidelně tyto fotografie obměňovat a jejich prostřednictvím vizuálně komunikovat i další činnosti a projekty, které jsou s ní spojeny.

Skupina Czech Coal vnímá internet jako zajímavé prostředí pro neotřelou komunikaci oboru, ve kterém se pohybuje. Na nové stránky v budoucnu naváží další on-line projekty.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!