Reklama

V hlavní roli nové kampaně Hamé jsou Gabriela Soukalová a Ondřej Moravec

Úspěšní čeští biatlonoví reprezentanti Ondřej Moravec a Gabriela Soukalová jsou hvězdami letní reklamní kampaně Hamé. V televizních spotech a dalších reklamních nosičích propagují nové produkty Hamé – řadu pomazánek EasySandwich a paštik.

Kampaň hlavního partnera českého biatlonu odstartovala na všech hlavních televizích a poběží až do začátku července. Využívá celý marketingový mix, včetně ochutnávek, tištěné inzerce i online komunikace.

„V kampani chceme mimo jiné ukázat, jak se biatlonisté připravují na další sezonu. A protože je taková příprava v tělocvičně na hrazdě nebo na žíněnce náročná, musí se i špičkoví sportovci patřičně motivovat. Třeba pomocí kvalitních pomazánek a paštik, “ shrnuje ředitelka pro marketing a vývoj společnosti Hamé Marcela Mitáčková.

Biatlonová_kampaň_Hamé_-_letní_část_3

Spoty natočil známý filmový a televizní režisér Jiří Strach. „Je vidět, že Ondra i Gábina nejsou talentovaní jen na sport. Jsou to pohodáři a s takovými je radost pracovat,“ pochvaloval si Jiří Strach herecké výkony obou českých reprezentantů.

„Letos jsme byli na place delší dobu než vloni,“ srovnal svou předchozí zkušenost Ondra Moravec. „Ale celkem jsem si to užil, bylo to zase něco nového.“ „To byl snad největší svěťák mého života,“ smála se s nadsázkou na konci natáčecího maratonu Gábina Soukalová.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!