E-business

Série seminářů „e-business prakticky“ pokračuje

Společnosti Corpus Solutions a SOFT-TRONIK se rozhodly pokračovat i v roce 2004 v sérii úspěšných seminářů zaměřených na problematiku vytváření a nasazování řešení pro e-business v tuzemských podmínkách. V průběhu podzimu byl o tyto pracovní workshopy mimořádný zájem jak mezi IT odborníky, tak v řadách manažerů firem. Z dosavadních zkušeností vyplývá, že rychle roste zájem především o problematiku informační integrace a portálových řešení.

„K rozhodnutí pokračovat v sérii seminářů nás vedl především narůstající zájem odborné veřejnosti o řešení problémů, které se objevují v souvislosti s rychlým rozvojem využívání e-business v prostředí tradičních firem,” říká Vladimír Střálka, obchodní ředitel divize aplikačního a technologického vývoje společnosti Corpus Solutions. „Společně s partnerskou firmou SOFT-TRONIK se snažíme dále rozšiřovat témata a ukazovat konkrétní příklady řešení.“

Nová série seminářů, která začíná 20. ledna a bude probíhat minimálně do konce dubna 2004, se opět zaměří na čtyři tradiční tematické oblasti: „Informační integrace – cesta k propojování informačních systémů“, „Portálová řešení“, „E-komunikace“ a „Řízení oběhu dokumentů“. Velký důraz se bude klást především na praktické příklady nasazení a realizace řešení z jednotlivých oblastí v různých podmínkách.

Série seminářů „E-business prakticky“ je určena jak pro vybrané a přímo zvané účastníky, tak pro všechny zájemce, kteří se stihnou zaregistrovat do okamžiku naplnění kapacity semináře. Termíny a další informace jsou k dispozici na adrese www.corpus.cz/ebusiness.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!