Průmysl

MWC 2009: nová řešení Nokia kladou důraz na efektivnost a lepší využití internetu

Nokia představila OVI Store: první obchod na světě s obsahem a aplikacemi tříděnými podle sociálních vazeb a polohy uživatele. Nokia také představením modelů E75 a E55 vytvořila snazší přístup k e-mailu než kdykoliv předtím, čímž otevírá cestu k nejrozšířenějším e-mailovým schránkám a nabízí nejvyspělejší e-mailová řešení. Dále Nokia odhalila nejnovější modely řady Navigator – Nokia 6710 Navigator a Nokia 6720 classic – které staví na tradici telefonů Nokia střední třídy nabízejících výbavu telefonů vyšších tříd.

OVI Store se otvírá obchodu
OVI Store, který bude komerčně otevřený v květnu, nabídne uživatelům cílený obsah založený na jejich sociálních vztazích a fyzickém umístění. Ovi Store poskytuje vývojářům lukrativní příležitost nabídnout globálním spotřebitelům značky Nokia nové, užitečné a zajímavé aplikace. Poskytovatelé obsahu budou moci uložit své práce do obchodu prostřednictvím jediného kanálu Publish.Ovi.com, který bude otevřen od 16. února. Budování otevřeného systému vývojářů a spotřebitelů je pro společnost Nokia důležitým krokem pro transformaci internetu na výrazně osobní zkušenost. Komunita 3,5 milionů vývojářů vytváří na Forum Nokia statisíce aplikací, díky kterým se očekává, že OVI Store v létě takřka přeteče novým obsahem.

Telefony Nokia E75 a Nokia E55 nabídnou efektivní e-mail
Nokia E75 se může pochlubit celoplošnou e-mailovou podporou, výsuvnou QWERTY klávesnicí a jednoduchým nastavením e-mailových účtů pomocí tří kroků. Je také prvním přístrojem s Nokia Messaging, což je služba umožňující spolupráci s předními světovými e-mailovými účty včetně Yahoo, Gmail a Hotmail. K dispozici je i přímý přístup k více než 90 procentům firemních schránek díky podpoře Mail for Exchange a IBM Lotus Notes Traveler. Nokia E55 nabídne ty nejlepší podmínky pro vytváření zpráv – přichází s novou kompaktní QWERTY klávesnicí, vydrží v pohotovostním režimu téměř jeden měsíc a samozřejmě nabídne i všechny funkce smartphonů nejvyšší kategorie.

Nejlepší možné zážitky s navigací
Nokia 6710 Navigator nabídne vše, co můžete očekávat od specializované GPS navigace, navíc s výhodami mobilních přístrojů sdružujících v sobě multimediální a komunikační funkce. Řešení, které poskytuje nový model Navigator, obsahuje automobilovou a pěší navigaci v reálném čase, kompletní regionální mapy a hardwarové prvky: vyhrazenou navigační klávesu, dotykovou lištu pro snadné přibližování mapy a velký displej. Druhou představenou novinkou je Nokia 6720 classic s nejlepším zvukem s novým účinným rušením hluku a upraveným tvarem, přesně padnoucím na tvář.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!