Průmysl

KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL zvolila pro svoji certifikaci FSC

Společnost KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL získala certifikát zpracovatelského řetězce FSC (Forest Stewardship Council – FSC) pro všechny své evropské závody.

Tento významný mezník, který zdůrazňuje širší závazek společnosti k trvalé udržitelnosti zdrojů, znamená, že papírové výrobky – včetně některých papírových výrobků KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL prodávaných pod značkou KLEENEX a SCOTT – budou na obalech označeny logem FSC.

Toto označení znamená, že dřevní vlákno použité k výrobě certifikovaných výrobků pochází z dobře spravovaných lesů s certifikací FSC a / nebo recyklovaného vlákna získaného z post-spotřebitelské recyklace.

Podle Lisy Morden, vedoucí pro globální udržitelnost společnosti KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL, pomůže přijetí certifikace FSC zákazníkům identifikovat, vybrat a zakoupit výrobky více odpovídající udržitelnému rozvoji. „Naše výrobky označené logem FSC byly prověřeny nezávislým akreditovaným certifikátorem a označeny za splňující podmínky certifikace zpracovatelského (spotřebitelského) řetězce,” popisuje Lisa Morden. „To znamená, že přesto, že společnost KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL má jedny z nejpokrokovějších metod získávání dřevního vlákna, nemusíte se spoléhat pouze na naše vyjádření,” dodává.

Dále uvedla: „Počet výrobků označených logem FSC pořád roste a stále více lidí by je mělo uznávat jako klíčovou součást výrobních plánů vaší společnosti, šetrnějších k životnímu prostředí. Dostanete kvalitu značek KLEENEX a SCOTT, které znáte a kterým důvěřujete, společně s jistotou, že suroviny pocházejí ze zdrojů nejvyšší kvality. Certifikát FSC je vynikajícím prostředkem jak zajistit, aby dřevní vlákno použité ve výrobcích, které kupujete, pocházelo ze zdrojů, které jsou spravovány s ohledem na lidi, přírodu a životní prostředí.”

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!