Komunikace

BAUHAUS pořádá další dámský večer Women´s Night

Společnost BAUHAUS chystá kutilský dámský večer nabitý praktickými tipy pro domácí tvoření. Women’s Night potěší zejména ženy, které se rády věnují zkrášlování domova a ve volném čase vyrábějí doplňky pro byt, dům nebo zahradu.

Akcí, která se uskuteční 26. května v brněnském odborném centru BAUHAUS, bude provázet moderátor Jonáš Novotný a hostem bude herec a režisér Vojta Kotek. Kromě DIY rad a tipů se mohou účastnice těšit i na soutěž o zajímavé ceny, fotokoutek a občerstvení.

„Cílem Women’s Night je nejenom uspořádat zábavný večer s praktickými tipy, ale také ukázat, že kutilství je doménou žen stejně jako mužů. Rády se věnují vylepšování domova a přináší jim potěšení, když mohou využít vlastní zručnost pro tvorbu originálních doplňků, ať už pro byt nebo zahradu. Rozhodli jsme se proto uspořádat speciální akci, na které se podělíme o osvědčené postupy našich odborníků, a doplnit je o zábavu. Věříme, že výsledkem bude večer, na který budou všichni rádi vzpomínat a ze kterého si účastnice odnesou praktické rady, které pak doma skutečně využijí,“ říká Jindřich Hovorka, vedoucí marketingu společnosti BAUHAUS.

Program bude tematicky zaměřený na výrobu paletového nábytku, který je v posledních letech velmi oblíbený. Představuje udržitelnější variantu při vybavování domácnosti, ať už v podobě pohodlného sezení k televizi, jako náhrada klasické postele nebo třeba pro vytvoření odpočinkové zóny na balkóně. Účastnice se seznámí nejenom s ideální úpravou palety, těšit se mohou také na praktické tipy na jejich dekorace a rady pro využití paletových prvků v prostoru.

„Jsme moc rádi, že součástí večera bude i tvář naší nové kampaně, herec a režisér Vojta Kotek. Účastnice získají jedinečnou příležitost k osobnímu setkání a věříme, že pro ně Vojta bude nejenom příjemným a zábavným společníkem, ale také zpestřením programu,“ doplňuje Jindřich Hovorka z marketingového oddělení s tím, že zájem o akci předčil veškerá očekávání: „Kapacitu eventu jsme během necelého týdne naplnili. Pokud bude mít akce pozitivní ohlasy, a my pevně věříme, že ano, budeme v podobných setkáváních pokračovat i v našich dalších odborných centrech napříč Českou republikou.“

Čtěte také