On-line

Časopis Marianne Bydlení spouští vlastní web

Kromě pravidelného přísunu novinek z českého i světového trhu se návštěvníci mohou těšit na přehled čerstvě vzniklých počinů z oblasti architektury a interiérového designu v České republice.

V obsahu se také objeví vybrané inspirace ze zahraničí a poradna plná článků a odpovědí na dotazy návštěvníků. Chybět v ní nebudou tipy na rekonstrukci, informace o ekologickém bydlení a udržitelném přístupu k životu nebo návody na práci s materiály a barvami – to vše z pera redakce či oslovených odborníků.

Návštěvníci budou mít také možnost nahlédnout do zákulisí vzniku časopisu včetně sledování vývoje u populárních bytových proměn. Na webu si také jednoduše stáhnou návody na vlastní výrobu (DIY) včetně šablon. „Díky vlastní produkci budeme již od spuštění pravidelně představovat zajímavé osobnosti z oblasti designu, architektury, blogů, řemesel a umění formou návštěv ateliérů a na míru šitých rozhovorů. Chceme maximálně využít výhod on-line světa a do budoucna máme připraveny další projekty,“ doplňuje šéfredaktorka Karolína Hůlová.

Kromě výše zmíněného čtenáři na stránkách najdou také aktuální soutěže s obchodními partnery Marianne Bydlení s možností získat zajímavé ceny.

“Marianne Bydlení slaví letos patnáct let od svého založení. Novou online verzi časopisu a propojení jeho stabilní tištěné a digitální verze s webovou stránkou a sociálními platformami (Facebook, Instagram) bereme jako dárek pro všechny naše partnery, čtenáře a fanoušky,“ řekla Pera Fundová, generální ředitelka mediálního domu Burda Praha.

Čtěte také