Komunikace

Centrum Chodov chystá oslavy 10. výročí od otevření

Již 10 let se Centrum Chodov těší přízni návštěvníků. U příležitosti oslav svých kulatin jim v rámci symbolických 10 dní (6.–15. listopadu) poděkuje speciálním programem, 85 narozeninovými slevami a výhodami nebo soutěžemi o atraktivní ceny, jako je luxusní zájezd pro dva od cestovní kanceláře Čedok. Oslavy vyvrcholí o víkendu 6. až 8. listopadu.

Od 6. do 15. listopadu mohou zákazníci nakupovat s exkluzivními slevami a výhodami, které jim zprostředkuje slevová knížka obsahující 85 speciálních nabídek. S odnosem nákupů pak všem zdarma pomohou galantní shopping asistenti. Současně je pro návštěvníky Centra Chodov nachystána soutěž „Hledej desítku“. Odměny od vybraných prodejen či dárkové karty Centra Chodov mohou získat ti, kdo mezi 6. a 15. listopadem odhalí „desítky“ ukryté na různých místech centra, vyfotí je a snímky zašlou na adresu soutez@centrumchodov.cz. Oceněni budou nejrychlejší i nejúspěšnější hledači.

Slavnostní doprovodný program se bude odehrávat mezi 6. a 8. listopadem. V pátek a v sobotu jej mezi 12. a 18. hodinou ve vybraných časech zpestří jízda tanečnic na retro kolečkových bruslích napříč centrem. Na Čtvercové náměstí Centra Chodov pak každý den přinese hudbu, soutěže a kvízy. V neděli 8. listopadu se návštěvníci mohou těšit na slavnostní přípitek s porcováním narozeninového dortu (od 16 hodin) moderovaný Lucií Křížkovou. Od 17 hodin na něj naváže retro diskotéka s hity z roku 2005, kdy bylo Centrum Chodov poprvé otevřeno veřejnosti. Výjimečná péče čeká po všechny tři dny na věrné zákazníky Centra Chodov, kteří mají příležitost využít odvozu z nákupů zdarma do vzdálenosti 25 km od centra. Noví držitelé věrnostních karet budou navíc odměnění stylovou nákupní taškou Centra Chodov.

chodov_10let

„V rámci oslav 10. narozenin chceme za dlouholetou přízeň odměnit naše zákazníky. Kromě slevové knížky a programu probíhajícímu v Centru Chodov mohou soutěžit o nejlepší narozeninové přání na našem Facebooku a získat atraktivní výhry – víkendové zapůjčení vozu MINI Cooper nebo hlavní cenu v podobě zájezdu pro dva v hodnotě 67 200 Kč od cestovní kanceláře Čedok,“ uvedla Kristína Naňová, Senior Marketing Manager Centra Chodov.

Ze selfie narozeninových vzkazů v maximální délce 15 vteřin porota vybere ta nejoriginálnější, nejvtipnější či nejzajímavější videa, jejichž autoři dostanou příležitost natočit svá přání v profesionálních podmínkách 7. a 8. listopadu na Čtvercovém náměstí Centra Chodov. Hlasování o nejlepší z nich proběhne na profilu wwww.facebook.com/centrumchodov.cz od 13. do 20. listopadu.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!